YETKİ BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

Yeni Tüm Güvenlik İş Sendikası´nın ?Mazbata Töreni ve Basın Açıklaması? Kubilay Kültür Merkezi Dr. Necmi Özgüven Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

Yeni Tüm Güvenlik İş Sendikası´nın ?Mazbata Töreni ve Basın Açıklaması? Kubilay Kültür Merkezi Dr. Necmi Özgüven Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz cumartesi günü yapılan törene; Yeni Tüm Güvenlik İş Sendikası Genel Merkez Yöneticileri ve Genel Başkan Zeki Aydın, Belediye Meclis Üyeleri Ali Yılmaz ve İhsan Perçin, Saadet Partisi İlçe Başkanı Servet Yıldız, İyi Parti teşkilatından Hüsnü Okumuş, Emekli İl Emniyet Müdür Yardımcısı Osman Aral ve Menemen Ticaret Odası eski Başkanı Yılmaz Güral katıldı.

Ev sahibi olarak programın açılış konuşmasını yapan Yeni Tüm Güvenlik İş Sendikası Menemen İlçe Temsilcisi Hasan Atasever, salonda bulunanları selamlayarak katılımları için teşekkür etti ve ?Biz güvenlik personeli olarak emekçilerin çilesine derman olmak amacıyla hak mücadelesini hukuk içinde sağlayacak sendikal faaliyetleri Menemen olarak bugün buradan başlatıyoruz? dedi.

Yeni Tüm Güvenlik İş Sendikası Başdanışmanı Ali İhsan Kahraman da, ?Genel Merkez olarak bugün burada olmaktan büyük onur duyuyoruz. Her gün büyüyen Yeni Tüm Güvenlik İş Sendikası Ailesi olarak hukuktan ayrılmadan her türlü mücadelenin içinde hep birlikte hareket edeceğiz ve mutlaka güvenlikçilerin hak ettiği saygı ve refahı elde edeceğiz. Allah yolumuzu açık etsin. Aramıza yeni katılan temsilcilerimiz hoş geldiniz. Görevlerinizde başarılar diliyorum? şeklinde konuştu.

Ardından Yeni Tüm Güvenlik İş Sendikasına yeni katılan İzmir ve bölgesi sendika temsilcilerinin yetki belgelerinin verilmesine geçildi. Yeni temsilciler yetki belgelerini sendika yöneticilerinin elinden aldı. Günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile tören son buldu.

Haber: S. Derya BOSUT