Yeni Yıl Hediyesi CHP´li Gençlerden

?Okuyan yüzler gülsün diyerek? sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Menemen İlçe Gençlik Kolları küçük kardeşlerini sevindirmek adına geçtiğimiz hafta sonu Menemen´in mahallelerine (köy) bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Mahalle (köy) muhtarlarını

?Okuyan yüzler gülsün diyerek? sloganıyla yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Menemen İlçe Gençlik Kolları küçük kardeşlerini sevindirmek adına geçtiğimiz hafta sonu Menemen´in mahallelerine (köy) bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Mahalle (köy) muhtarlarının da dahil olduğu gezilerde küçük yaş gruplarındaki çocuklarla buluşan Menemenli gençler çocuklara birer hikaye kitabı, bisküvi ve meyve suyu dağıttı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Menemen İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nihat Mert Sabancı; ?Okuyan yüzler gülsün diyerek yola çıktığımız bu etkinliğimizde çocuklarımızın bilgi bahçelerine ufak tohumlar ekmek için Cumhuriyet Halk Partisi Menemen İlçe Gençlik Kolları olarak, belirlediğimiz köylerimizdeki çiçek çocuklarımıza yeni yıl hediyesi olarak kitaplar dağıttık. Çalışmalarımızı Çukur, Yanık, Doğa, Belen, Haykıran, Hasanlar, Görece, İğnedere, Süleymanlı, Telekler, Bozalan, Çaltı, Alaniçi, Karaorman, Ayvacık, Bağcılar ve Göktepe mahallelerimizde gerçekleştirdik. Amacımız öncelikle onların yüzlerinde oluşacak küçük tebessümleri görmek daha sonra da ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak çocuklarımızla birlikte yan yana dimdik karanlığa meydan okumaktı. Bu süreçte bize destek olan İlçe Başkanımız Hürol TAKLAK´a, Kadın Kolları Başkanımız Berna EYİNÇ´e, ilçe yöneticilerimize, gençlik kollarının çok değerli yöneticilerine ve demokrasimizin olmazsa olmazları mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederiz. Hedefimiz önümüzdeki yıllarda bu çalışmayı Menemen´imizin tüm mahallelerinde gerçekleştirmek olacaktır. Dileriz ki yeni yıl; yeni umutlar, aydınlık yarınlar ile çocuklarımıza bırakacak Demokrasi ve Cumhuriyet dolu bir ülkede mutlu günlerle geçer...? dedi.

Öte yandan her mahallede ziyaret sonunda anı fotoğrafı çekildi.

Haber: Gökay ÖZALP