U14 sporcusuna gelen milli davet

U14 Genç Milli Takımı´nın kadrosunda bulunan Menemenspor futbolcusu Koray Büberci, 21-27 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul´da yapılacak olan hazırlık kampına davet edildi.

 

U14 Genç Milli Takımı´nın kadrosunda bulunan Menemenspor futbolcusu Koray Büberci,  21-27 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul´da yapılacak olan hazırlık kampına davet edildi.

?Uzun zamandır böyle bir davet yapılmamıştı?

Konu hakkında açıklamada bulunan Menemenspor Altyapı Sorumlusu Hilmi Bozkurt, ?2018-2019 sezon başı Deniz FK kulübünden aldığımız üç sporcudan biri Koray Büberci. Ekip hocasının verimli çalışmaları sporcumuzun gelişimine çok büyük katkı koydu. Gelişimini takip eden TFF Bölge Sorumlu Direktörleri sporcumuzu karmaya davet etti. Buradaki gelişiminden memnun kalan TFF U14 milli takım hocalarımız milli takım hazırlık kampına davet ettiler. Kulübümüzün alt yaş gruplarına uzun zamandır böyle bir davet yapılmamıştı. Kulübümüz ve sporcumuz için büyük mutluluk veren bu davetin herkese hayırlar getirmesini dilerim. Başlangıçtaki güzelliğin tüm spor yaşantısı boyunca sürmesini dileriz? diye ifade etti.

Haber: Erhan ÖZALP

Koray Büberci Arkada soldan üçüncü