Bugün, 8 Temmuz 2020 Çarşamba


Türkiye Şampiyonluğu Kıl Payı Kaçtı

Katıldığı tüm müsabakalardan madalya ile dönme başarısını gösteren Menemen Belediyespor Kulübü Tekvando Takımı, Alanya´daki Final Müsabakalarında Türkiye ikincisi ve üçüncüsü çıkardı.

Katıldığı tüm müsabakalardan madalya ile dönme başarısını gösteren Menemen Belediyespor Kulübü Tekvando Takımı, Alanya´dakiFinal Müsabakalarında Türkiye ikinciliği ve üçüncülüğü elde etti.  Menemen Belediyespor Kulübü bünyesinde yakın zaman önce faaliyete geçen, Asarlık Çok Amaçlı Spor Salonunda ve Menemen Spor Salonunda antrenör Nevriye Karacan´ın çalıştırdığı Tekvando Takımında kısa zamanda ülke çapında ses getiren sporcular yetişti.

Dilara ve Mehmet takımın yıldızı

25-27 Mayıs tarihlerinde, Antalya´nın Alanya ilçesinde yapılan Okullar Arası Tekvando Final Müsabakalarında Yıldızlar Kategorisinde bayanlarda 29 kiloda Dilara Dülger ikincilik, erkeklerde 45 kiloda Mehmet Arıkan ise üçüncülük elde ederek madalya ile ödüllendirildiler.

Takım antrenörü Nevriye Karacan, destekleri için Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin´e, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özgür Akdemir´e ve Menemen Belediyespor Kulübü Genel Sekreteri Fatih Yanar´a teşekkürlerini iletti.

Haber: S.Derya BOSUT