Bugün, 11 Ağustos 2020 Salı


TEOG Sınavında Büyük Başarı

Menemen'de eğitim öğretime çok önemli katkıları olan Tudem Dershanesi 8. yılındaki başarısını öğrencileri için düzenlediği plaket töreniyle kutladı.

Menemen’de eğitim öğretime çok önemli katkıları olan Tudem Dershanesi 8. yılındaki başarısını öğrencileri için düzenlediği plaket töreniyle kutladı.

Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG)da birinci olan Aslı Dumlupınar’a (Egekent 2 Ortaokulu) plaketini Kurucu Müdür İsmail Çimen, Ezgi Deren Mercan’a (Şehit Kemal Ortaokulu ) ve Sinem Özü’ye (Şehit Kemal Ortaokulu) ise Kurum Müdürü Hüseyin Koçer ile Rehber Öğretmen Deniz Puca takdim etti.

“Hiçbir başarı tesadüf değildir”
Plaket töreninin ardından Kurum Müdürü Hüseyin Koçer şunları söyledi, “Kasım ayında yapılan I. Dönem TEOG Sınavında üç öğrencimiz 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak büyük bir başarı elde etmiştir. Liselere giriş sistemi değişse de, bu yeni sisteme en hızlı adapte olan kurumlar içindeyiz. Elde ettiğimiz yüksek başarı bunun doğal bir sonucudur. 46 öğrencimiz 600’ün üzerinde puan almıştır. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve elbette velilerimizin katkısıyla sistemli bir şekilde çalıştık. Başarıya giden yolda farklı uygulamalar yaptık. Bu çalışmanın içinde tüm gayretiyle yer alan idari kadromuzu, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz. Geleceğimiz için birer meşale olan öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için 2015-2016 eğitim öğretim yılında da yeni eğitim programımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz”

Haber: S. Derya BOSUT