Bugün, 3 Temmuz 2020 Cuma


SGM Müdürü Değişti

Torbalı SGM Müdürlüğü´nden Menemen SGM Müdürlüğü´ne atanan Kadriye Ay, yeni görevine başladı.

SGK İl Müdürlüğü kararı ile il sınırları içinde 7 ilçenin SGM Müdürü´nün yer değişikliği sonucu geçmiş dönem Menemen SGM Müdürü Mustafa Hastoprakçılar Bayraklı SGM Müdürlüğü´ne, Torbalı SGM Müdürü Kadriye Ay da Menemen SGM Müdürlüğü´ne atanmıştı. 

Kadriye Ay Kimdir?

Makamında ziyaret ettiğimiz Kadriye Ay kısaca kendini şöyle tanıttı, ?Balıkesir´de doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunuyum. Kuruma 1997 yılında girdim. İlk görev yerim İstanbul, icra memuru olarak göreve başladım. Yaklaşık 6 yıldır da idarecilikle göreve devam ediyorum. 3 yıl Torbalı´da SGM Müdürü olarak görev yaptım?

İzmir´de 7 ilçedeki SGM Müdürlerinin kendi aralarında görev değişimi sonucu Menemen´e atandığını belirten Ay, ?Kendi çapımızda güzel bir şey olduğunu düşünüyoruz. İnşallah daha iyi olur SGM´leri tanımak adına da. Bu değişikliği bir bayrak değişimi diye nitelendirebiliriz.   Sosyal Güvenlik Merkezleri yeni bir kuruluş. Vatandaşa daha iyi hizmet vermek adına ayağı getirilen bir hizmet olarak 2009 yılında başladı. O zaman tabii ki sancılı bir süreçti. İşimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz ve eskiye göre mükemmel durumdayız. Mustafa Bey de çok harika bir insandı, çok güzel şeyler bıraktı bize. Umudumuz her şeyin güzel olması. Amacımız burada vatandaşa hizmet etmek, daha iyi ve daha güler yüzle. İnşallah Menemen için her şey iyi olur, buradaki arkadaşlarımız da güzel insanlar zaten? diye ifade etti.

Haber: S.Derya BOSUT

Foto2: Menemen SGM Müdürü Kadriye Ay