Sağ Sahil´de Yeni Başkan: VELİ KAN

Menemen Sağ Sahil Sulama Birliği´nde, meclis üyeliği seçiminin ardından 18 Eylül 2016 Pazar günü toplanan olağanüstü meclis toplantısında başkanlığa Veli Kan seçildi.

Sağ Sahil´de Yeni Başkan:

VELİ KAN

Menemen Sağ Sahil Sulama Birliği´nde, meclis üyeliği seçiminin ardından 18 Eylül 2016 Pazar günü toplanan olağanüstü meclis toplantısında başkanlığa Veli Kan seçildi.

DSİ İşletme Lokalinde gerçekleştirilen seçime 47 meclis üyesinin tamamının yanı sıra Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı Recai Önal da katıldı.

Açılış ve yoklamanın ardından birlik mevzuatına göre birlik meclisinin ilk toplantısını yönetmek üzere divan oluşumuna geçildi. Meclis üyeleri arasından en yaşlı üye olarak Necmittin İzgi Divan Başkanlığına, katip üyeliklere ise Mehmet Emin Yıldız ile İbrahim Sürücü getirildi.

Birlik Başkanı seçimi için divan başkanlığına tek liste iletildi. Gizli oy açık tasnif seçim sonucuna göre 1 oy boş olmak üzere 46 meclis üyesi Veli Kan´ı başkan seçti.

Ardından Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimine geçildi.

Yönetim Kurulu: (Asil) Süleyman Yıldırım-Burhanettin Celep-Ahmet Yağcı-Fehmi Fidan

(Yedek) Ahmet Aşkın-Mehmet Tan-Semih Uzun-Celalettin Tınaztepe

Denetim Kurulu: (Asil) Hüseyin Gündüz-Mustafa Bilir-Saim Yurt

(Yedek) Hüseyin Kahya-İbrahim Dökük-İsmail Savran seçildi.

Menemen Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanlığına seçilen Veli Kan yaptığı teşekkür konuşmasında, ?Başta sağ sahil meclis üyeleri olarak sizler olmak üzere bize bu süreçte katkı koyan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah sizlerin bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Ekip olarak elimizden geleni yapacağız? diye ifade etti.

Haber: S. Derya BOSUT