?Özgüven Mühendislik´ten Aile Şenliği

24 yıldır inşaat sektörüne demir, çimento, hazır beton ve nakliye hizmeti sunan sektörünün öncü firması Özgüven Mühendislik firma çalışanları ve aileleri geçtiğimiz Pazar günü Buca Macera Tepesi´nde aile şenliğini büyük bir coşkuyla kutladı.

24 yıldır inşaat sektörüne demir, çimento, hazır beton ve nakliye hizmeti sunan sektörünün öncü firması Özgüven Mühendislik firma çalışanları ve aileleri geçtiğimiz Pazar günü Buca Macera Tepesi´nde aile şenliğini büyük bir coşkuyla kutladı. Sabah saatlerinde başlayıp akşamüstüne kadar devam eden ve yaklaşık 650 kişinin buluştuğu şenlikte,  Özgüven Mühendislik´e emek veren tüm bireyler ve aileleri, canlı müzik ve aktiviteler eşliğinde güzel bir bahar günü geçirdi. 

?Önceliğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği ?

Çalışanın motivasyonunu artırmak ve ekip ruhunu güçlendirmek için düzenlenen etkinlikte, uzun yıllar firmaya emek veren çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür plaketleri takdim edildi. Tören öncesinde konuşma yapan şirket kurucusu Ercan Özgüven ?Özgüven Ailesi´ olarak büyük bir aile olduklarını, aile içinde birlik ve beraberliğin büyük önem taşıdığını vurguladı. En büyük hedeflerinin huzurlu, mutlu, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmak olduğunu belirtirken ?Önceliğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği? sözleri dikkat çekti. Çalışanların eş ve çocuklarına seslenen Ercan Özgüven, iş güvenliğinin her daim gündemde ve akıllarda kalması için kendilerinden de destek istedi. Özgüven Mühendislik Aile Şenliği başta çocuklar olmak üzere tüm katılımcıların keyifli saatler geçirdiği bir gün olarak hafızalara kazındı. 

Haber: S.Derya BOSUT