Onlar Erdi Muradına

Menemen´in köklü ailelerinden İsmet-Gülşen Urlu´nun oğulları Van ilinde lisede görevli bilgisayar öğretmeni Yusuf Urlu, İstanbul´da ikamet eden Yüksel-Hediye Bıçakçı çiftinin kızları Van Lisesinde görevli bilgisayar öğretmeni Reyhan Bıçakçı ile yaşamını b

Menemen´in köklü ailelerinden İsmet-Gülşen Urlu´nun oğulları Van ilinde lisede görevli bilgisayar öğretmeni Yusuf Urlu, İstanbul´da ikamet eden Yüksel-Hediye Bıçakçı çiftinin kızları Van Lisesinde görevli bilgisayar öğretmeni Reyhan Bıçakçı ile yaşamını birleştirdi.

Van Lisesinde öğretmenlik görevini sürdürürken tanışan genç çift beraberliklerini nikah masasına taşıdı.

Genç çift için geçtiğimiz ay içinde Rüya Garden Park Düğün Salonunda eğlence düzenlendi. İki ailenin yakınları, iş ve cemiyet hayatından çok sayıda isim ile ilçe dışından gelen davetliler, genç çifti ve ailelerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Damat ve gelin ile nikah şahitlerinin masada yerlerini almasıyla nikah memurunun genç çiftin nikah akitlerini yerine getirmesinden önce damadın şahitliğini Tanju Karakuş, gelinin şehitliğini ise Simge Kaybol ile Yasemin Özdemir üstlendi. Nikah akitlerinin ardından ömür boyu mutluluklar dileğiyle evlenme cüzdanı geline takdim edildi. Düğün töreni eğlence ile sürdü.

Haber: S.Derya BOSUT