NAMAĞLUP 2.TURDA...

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir il temsilciliği tarafından düzenlenen U18 Erkekler Ligi, 4 grup 34 takımın katılımı ile gerçekleşiyor

Türkiye Basketbol Federasyonu İzmir il temsilciliği tarafından düzenlenen U18 Erkekler Ligi, 4 grup 34 takımın katılımı ile gerçekleşiyor. B Grubunda yer alan İNOVİTAL FİGES sezonun 7.maçında, ilçemizin diğer temsilcisi Menemen Belediye Spor Kulübü ile karşılaştı. 20 Şubat Çarşamba günü Karşıyaka Cumhuriyet Mahallesi Spor Salonunda oynanan mücadele karşılıklı sayılar ile geçti. İnovital Figes Spor son dakikaları iyi değerlendirip bulduğu sayılarla maçı 64-61 kazandı. Bu sonuçla 7.maçında 7.galibiyetini alarak grubu namağlup bitirip 2.tura çıkmaya hak kazandı.

İnovital Figes Spor Antrenörü Çağatay BİRSEN; ?Maçta çok iyi bir mücadele vardı. 2 takım da maçı kazanmayı çok istedi. Takımımız maçın sonunu daha iyi oynadı. Saha içindeki oyun ile galibiyeti hakkettiğimizi düşünüyorum. Bu sonuçla 2.tura çıktık. Diğer gruplarda oynanacak olan maçlar sonrasında rakibimiz belli olacak. Tüm takımı tebrik eder, bizleri yalnız bırakmayıp sürekli destekleyen aile üyelerimize teşekkür ederiz? dedi.

Haber Gökay ÖZALP