Bugün, 10 Ağustos 2020 Pazartesi


Mesut Damar Genç Ekibiyle Sıkı Çalışıyor

Ocak ayının ilk haftası yapılacak olan seçim çalışmalarını yenilenen ekibi ile birlikte ilk olarak Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin´i ziyaret ederek başlatan Mesut Damar, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Zekeriya Mutlu´yu da ziyaret e

Ocak ayının ilk haftası yapılacak olan seçim çalışmalarını yenilenen ekibi ile birlikte ilk olarak Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin´i ziyaret ederek başlatan Mesut Damar, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Zekeriya Mutlu´yu da ziyaret ettikten sonra ekibi ile köy ziyaretlerini başlattı.

Her akşam ayrı bir köye giderek esnaf üyelerine yeni ekibini tanıtan Mesut Damar; ?Bu dönem yeni yüzleri bir araya getirmeye çalıştık. Eski kadrodan bir ben bir de Cavit arkadaşım kaldı. 3 bayan arkadaşımızı yönetim ve denetim kuruluna aldık. Hep birlikte gündüz Menemen esnafını geceleri de köylerdeki esnaflarımızı ziyaret ederek çalışmalarımızı son sürat sürdürmekteyiz.  Böyle genç ve dinamik bir kadro kurarak yola çıkmamız bizim de enerjimizi yükseltiyor, çalışma gücümüzü arttırıyor. Onlardan aldığımız bu enerjiyle birlikte Menemen esnafı için yapacak çok işimiz var diye düşünüyorum. Tecrübelerimizi genç kuşaklarla birleştirip, zamanında bizim de büyüklerimizden aldığımız bu bayrağı gençlere teslim edeceğiz? diye ifade etti.

Haber: Erhan ÖZALP