Menemen sahaya çıkıyor

Geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergileyen ve PTT 1. Lig'in kapısından dönen Menemen Belediyespor yeni Teknik Direktörü Selahattin Dinçel ve takviyelerle güçlendirdiği kadrosuyla ilk kez sahaya çıkıyor. Rakip Aydın temsilcisi Çine Madranspor.


Kemik kadroyu koruyan ve 17 oyuncu ile yolları ayıran Menemen Belediyespor, Umut Kaya (Manisaspor), Fevzi Can Bozkuş (Somaspor), Mert Can Tunca (Somaspor), Selim Şahin (Somaspor), Mehmet Al (Aydınspor 1923), Mustafa Şen (Aydınspor 1923) ve Özkan Toprak (Keçiörengücü) ile anlaşma sağladı.
Geçtiğimiz hafta Teknik Direktör Selahattin Dinçel eşliğinde çalışmalara başlayan Menemen Belediyespor ilk hazırlık karşılaşmasına çıkıyor.
Sarı lacivertliler Aydın temsilcisi Çine Madranspor ile karşılaşacak. Karşılaşma 15 Temmuz 2015 Çarşamba günü saat 18.00'de Çavuşköy Tesisleri'nde oynanacak.


Erhan Özalp Çine Madran ile yollarını ayırdı
Öte yandan geçtiğimiz sezon Menemen Belediyespor'u çalıştıran ve sezon sonunda takımdan ayrılan Erhan Özalp, Çine Madranspor ile anlaşmıştı. Özalp'in 28 gün süren Çine macerası yönetimle düştüğü fikir ayrılığı sonrası kısa sürdü.
Çarşamba günü Çine Madranspor'un başında Özalp'ten önceki çalıştırıcısı olan Erdoğan Özalp yer alacak.