Bugün, 9 Temmuz 2020 Perşembe


Menemenliler Şampiyonluğa Hazırlanıyor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup´ta şampiyonluk iddiasını son maça bırakan Menemen Belediyespor´a Menemenlilerin inancı tam. Şampiyonluk hazırlıkları yapan Menemenliler, ilçenin dört bir yanında astıkları sarı-lacivert bayraklar ve pankartlarla takımına moral verd

 

TFF 2. Lig Kırmızı Grup´ta şampiyonluk iddiasını son maça bırakan Menemen Belediyespor´a Menemenlilerin inancı tam. Şampiyonluk hazırlıkları yapan Menemenliler, ilçenin dört bir yanında astıkları sarı-lacivert bayraklar ve pankartlarla takımına moral verdi.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup´ta şampiyonluk hesapları yapan Menemen Belediyespor, 5 Mayıs Cumartesi günü saat 15:30´da Eyüpspor´u konuk edecek. Menemen Şehir Stadyumu´nda oynanacak bu maçı Menemen Belediyespor´un kazanması ve aynı saatte karşılaşacak Hatayspor ile AFJET Afyonspor´un berabere kalması durumunda Menemen´de şampiyonluk coşkusu yaşanacak.

Kuruluşunun 75. yılında TFF 1. Lig´e çıkarak tarih yazmak isteyen Menemen Belediyespor´a, şampiyonluk için çıkacağı ligdeki son maçı öncesinde moral vermek isteyen Menemenliler; ?TFF 1. Lig Yolunda Menemen Belediyesporumuza Başarılar Dileriz?, ?Gururumuz Menemenspor?, ?Şampiyon Menemenspor?, ?Şampiyonluk için Omuz Omuza? yazılı pankartlar ve bayraklarla ilçeyi donattı. Başarılı bir sezonu geride bırakan ve şampiyonluk iddiasıyla son maçına çıkan Menemen Belediyespor´a destek veren esnaflar ve halktan gelen büyük destek, Menemen Belediyespor´da moralleri yükseltti.

Sarı Lacivertli Kulüp ise ilçedeki bilboardlara ?Haydi Menemen, Şampiyonluk İçin Maça? yazılı görseller asarak halkı ligdeki son maçına davet etti. Menemen Belediyespor ve Eyüpspor arasında oynanacak maçın bilet ücreti ise 1 TL olarak açıklandı.