Bugün, 9 Temmuz 2020 Perşembe


Menemen´de Akıl Almaz Hırsızlık

Menemen´de geçtiğimiz günlerde gerçekleşen sıra dışı hırsızlık olayında, yediemin işyerini usulsüz olarak devreden olayın şüphelilerinden Y.G. Menemen emniyet güçleri tarafından yakalanıp, savcının talimatıyla bırakılmış olup, suça konu olan olayda 100 ot

Menemen´de geçtiğimiz günlerde gerçekleşen sıra dışı hırsızlık olayında, yediemin işyerini usulsüz olarak devreden olayın şüphelilerinden Y.G. Menemen emniyet güçleri tarafından yakalanıp, savcının talimatıyla bırakılmış olup, suça konu olan olayda 100 otomobil ve 119 motor bisiklet toplam 219 aracı güveni kötüye kullanmak suretiyle parçalayarak satmak ve hurda olarak satmak üzere olan Y.Y. ve S.S. Menemen Emniyet güçlerinin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda Menemen Cumhuriyet Başsavcılığı´nın talimatıyla gözaltına alındı.

 

Suça konu araçlardan 10 motor 24 otomobil Bornova´da yedieminde ele geçirilmiş olup yüksek model olan 13 aracın parçalanarak satılmak amacı ile İstanbul´a götürüldüğü bilgisine ulaşıldı. Şüpheli iki şahıs İzmir Asayiş Büro ekiplerine teslim edildi.

Haber: Gökay ÖZALP