Menemen Ziraat Odası’ndan DenizBank Menemen Şubesi’ne anlamlı plaket

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, tarıma verdiği destek dolayısıyla Menemen Ziraat Odası tarafından plakete layık görüldü.

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, tarıma verdiği destek dolayısıyla Menemen Ziraat Odası tarafından plakete layık görüldü.

Milli mesele olarak ele aldığı tarımda, Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank’ın Menemen Şubesi, Menemen Ziraat Odası tarafından plakete layık görüldü. Yapılan toplantıda M. Ünal Boztürk ve ekibi plaketini Menemen Ziraat Odası Başkanı Arif Metin Karagöl’ün elinden aldı.

“Gayemiz, çiftçilerimizin tüm ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Menemen Şube Müdürü M. Ünal Boztürk,  üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmeyi hedeflediklerini söylerken, şöyle devam etti; “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak, üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Menemen Ziraat Odası Başkanı Arif Metin Karagöl başta olmak üzere tüm oda çalışanlarına anlamlı plaket dolayısıyla teşekkür ederiz.”

Menemen Ziraat Odası Başkanı Arif Metin Karagöl de işbirliği ile ilgili şunları söyledi: “Üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli hizmeti veren güler yüzlü personeliyle Odamızın Ticari Şirketinin çalışmasında katkıları olan Menemen Denizbank Şube Müdürü Sayın Mehmet Ünal Boztürk, Tarım Bölümü sorumluları Sayın Funda Deniz Şenesen, Sayın Murat Sevener, Sayın Yiğit Koç, tüm Denizbank çalışanlarına ve Bölge Müdürü Sayın Hasan Özer Orhan, Tarım Satış Müdürü Sayın Asuman Köseoğlu’ ya teşekkürlerimizi sunarız. ”