Bugün, 15 Ağustos 2020 Cumartesi


Menemen için daha güçlü bir SES...

İlçemizde 1996 yılında rahmetli Eczacı Zübeyde Yiğitalp tarafından kurularak yayın hayatına başlayan Gazetemiz, kurulduğu ilk günden bu yana ‘Menemen’in Sesi’ olmaya devam ediyor. 

24 yıldır aralıksız hizmet veren Menemen’in Sesi Gazetesi ilçemize önemli kazanımlar sağlamıştır. Bugün de basın dünyasındaki değişim ve dönüşümlere göre kendisini değiştirip,  geliştirerek yeni bir solukla yayıncılık çıtasını sizlerle birlikte daha yukarılara taşımaya hazır. 

Aramıza katılan birbirinden değerli yeni köşe yazarlarımızın da katkısıyla, İlçemizin nabzını  sizler için tutacak, araştıracak, bulduğu haberleri ince eleyip sık dokuyarak, doğruluğundan emin oldukları konuları cesaretle kaleme alacak ve köşelerinden sizlerle buluşturacaklar. 

Basılı haber anlayışı yerini hızla dijital medyacılığa bırakıyor. Bu hızlı değişim ve dönüşümü Menemen’in Sesi olarak bünyemizde gerçekleştirerek, her gün internet üzerinden sıcak haber, gündem ve araştırmalarımızı sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. 

Menemen de bilinen, tanınan 

Köşe Yazarlarımız; Erhan ÖZALP, Ali KESMEZ, Levent SARSINCI, Recai ÖNAL, Mehmet ERGÜNEŞ, Oktay ÖZENGİN, Suphi TOPRAK ve Bahri AR ile birlikte bayram sabahını bekleyen bir çocuğun heyecanıyla vatandaşlarımıza, hayatımızda olup bitenlere ışık tutmak, aydınlatmak, bilgilendirmek amacıyla yeniden haberin yolundayız...