Menemen Ticaret Odası ile BİLNET Okulları Arasında İndirim Anlaşması

Menemen Ticaret Odası ve Bilfen Şirketler Grubu markası olan ?BİLNET Okulları Ulukent Yerleşkesi? ile indirim anlaşması imzalandı.

 

Menemen Ticaret Odası ve Bilfen Şirketler Grubu markası olan ?BİLNET Okulları Ulukent Yerleşkesi? ile indirim anlaşması imzalandı.

İndirim anlaşması kapsamında 2019-2020 yılında eğitim ? öğretime başlayacak olan Bilnet Okulları Ulukent Yerleşkesi, giriş hakkını elde eden, Menemen Ticaret Odası´na kayıtlı üyelerin ve üyelerin çalışanlarının çocuklarına yönelik yüzde 10 indirim sağlayacak.

Konu hakkında açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy ?Odamız üyelerine ve üyelerimizin çalışanlarını da dahil ettiğimiz kapsamlı indirim sözleşmesinin hayırlı olmasını dilerim. Benzer çalışmalarımız devam edecektir? dedi.

Bununla birlikte 16 Şubat 2019 cumartesi günü 4. ? 5.? 6. ve 7. sınıflara, 23 Şubat 2019 cumartesi günü 8. ? 9. ve 10. sınıflara yönelik gerçekleştirilecek olan Giriş ve Bursluluk Sınavında başarı gösteren öğrencilerin kazanacakları burslara ek olarak aynı zamanda Menemen Ticaret Odası´nın imzalamış olduğu indirim oranı da eklenecektir.

Menemen Ticaret Odası üyelerinin ve üyelerin çalışanlarının çocukları giriş hakkını elde etmesinin akabinde indirimden yararlanabilmesi için gereken evraklar:

1-      İşletmenin Menemen Ticaret Odası Oda Kayıt Belgesi

2-      Kayıt yaptıracak kişi;

a.       İşveren ise, Onaylı Ticaret Sicil Gazetesi ve Vergi Levhası

b.       Çalışan ise, İşveren Kaşe ve Yetkili İmza Onaylı Bordro

Haber S. Derya BOSUT