Bugün, 9 Temmuz 2020 Perşembe


MENEMEN TİCARET ODASI ANKARA´DA

Menemen Ticaret Odası yeni yönetimi ve meclisi ile birlikte, Ankara´da bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak heyet Anıtkabir ziyareti gerçekleştirerek Ata´nın huzurunda saygı duruşunda bulundu. Ardından aynı heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB

Menemen Ticaret Odası yeni yönetimi ve meclisi ile birlikte, Ankara´da bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak heyet Anıtkabir ziyareti gerçekleştirerek Ata´nın huzurunda saygı duruşunda bulundu. Ardından aynı heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu´nu makamında ziyaret etti.

Ata´nın Huzurunda

Menemen Ticaret Odası yeni yönetimi ve meclisi ile birlikte, Ankara temasları esnasında Anıtkabir ziyareti de gerçekleştirerek Ata´nın huzurunda saygı duruşunda bulundu. Aslanlı yolda yürüyüşün ardından Ulu Önder Atatürk´ün anıt mezarı ziyaret edilerek resmi törenle birlikte Atatürk´ün mozolesine çelenk sunumu gerçekleştirildi. Menemen Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy Anıtkabir özel defterine duygu ve düşüncelerini yazarak saygılarını sundu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu´na Ziyaret

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy ve Meclis Başkanı Ali Azgın beraberlerindeki Meclisi ile birlikte, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu´nu makamında ziyaret etti.? Hisarcıklıoğlu´na TOBB Başkanlığı´na yeniden seçilmesinden dolayı ?hayırlı olsun´ dileklerini ileten heyet, daha sonra TOBB Başkanı ile istişare etme imkanı da buldu.

Konu hakkında gazetemize açıklamada bulunan Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy, ?Menemen Ticaret Odası yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ve meclisimiz ile birlikte, geçtiğimiz günlerde Ankara´da bir dizi ziyarette bulunduk. İlk olarak Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ü ebedi istirahatgahı Anıtkabir´de ziyaret ederek saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunduk. Ayrıca TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu´nu da makamında ziyaret ettik. Hisarcıklıoğlu´na TOBB Başkanlığı´na yeniden seçilmesinden dolayı ?hayırlı olsun´ dileklerini ilettiğimiz ziyaret esnasında, TOBB Başkanı ile çeşitli konularda istişare etme imkanı da bulduk?  dedi.

Haber : Erhan ÖZALP