Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürü GÖREVE BAŞLADI

Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak 8 Ağustos 2016 pazartesi günü göreve başlayan İlyas Duman´a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürü

GÖREVE BAŞLADI

Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak 8 Ağustos 2016 pazartesi günü göreve başlayan İlyas Duman´a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nden Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne atanan İlyas Duman tanışma ziyaretinde, ?Bergamalıyım. Mesleğe öğretmen olarak başladım. Tarih öğretmeniyim. İlk görev yerim Bingöl-Karlıova-Çatak. Sonra Bursa-Orhangazi´ye geldim. Ardından İnegöl´de görev yaptım. Daha sonra da Bergama´nın değişik okullarında çalıştım. Müdür Yardımcılığı, okul müdürlüğü, kurucu Anadolu Lisesi müdürlüğü, şube müdürlüğü vekaleten ve Kınık´ta vekaleten İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Foça´da ve Bergama´da İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak çalıştım ve şu anda da Menemen´de ilçe milli eğitim müdürü olarak 8 Ağustos 2016 pazartesi günü göreve başladım. Evliyim, iki kızım iki oğlum var? sözleriyle kendini tanıttı.

Şu an tespit ve izleme aşamasında olduğunu belirten Duman, ?İşe başlamadan önce izlemeyi tercih ederim. Bir işin sonucunu düşünmeden işe başladığınız zaman yanlış yerden başladıysanız sonuçta yanlış yere gidiyor. Onun için başlangıç çok önemlidir. Şu an yürüyen ve yürümeyen işleri tespit ediyoruz. Yürümeyen işler varsa bunları yürütmek görevimiz?  ifadesini kullandı.

Haber: S. Derya BOSUT