MENEMEN´ E KAN DEĞİŞİKLİĞİ

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Menemen Belediye Sporumuz, ligin devre arasında Umut Kaya, Muhammed Bulut ve Ercüment Eray Ataklı ile yollarını ayırdı.

 

MENEMEN´ E KAN DEĞİŞİKLİĞİ

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Menemen Belediye Sporumuz, ligin devre arasında Umut Kaya, Muhammed Bulut ve Ercüment Eray Ataklı  ile yollarını ayırdı. Menemen Belediye Sporun 2. Lige çıkan şampiyon kadroda yer alan bu oyunculardan Ercüment Eray Ataklı ve Muhammed Bulut, Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup ekiplerinden İnegölspor ile anlaşmaya vardı.

Aynı zamanda Menemen Belediye Spor´da 5 sezondur takımda bulunan Gökhan Kara ile yollarını ayıran Menemen Belediye Spor, Kaleci Umut Kaya ile de karşılıklı anlaşarak sözleşmeyi feshetti.

Bu sene başı Aydın 1923´den transfer olan Mehmet Al´dan da istediği verimi alamayan Menemen Belediye Spor, bu futbolcuya da kendisine kulüp bulmasını istedi.

Menemen Belediye Spor,  PTT 1.Lig ekiplerinden Denizlispordan1982 doğumlu kaleci Kazım Sarı ve Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kocaeli Birlikspor´dan 1987 doğumlu Umut Kaya´yı transfer etti. Ayrıca Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor´dan 1995 doğumlu Onurcan Güler ve Sinan Eryüksel´i 1,5 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı.

 

Spor Toto 2.Lig ekiplerinden Nazilli Belediyespor´dan Emre İşçiler ile 1,5 yıllık sözleşme imzalayan Menemen Belediye Spor, Spor Toto 3.Lig ekiplerinden Cizre Spor´dan 1989 doğumlu Rıdvan Aykan´la da sözleşme imzaladı.

Menemen Belediye Spor,  ikinci yarı çalışmalarına Antalya´da bir haftalık kampla start verdi.

 

Erhan ÖZALP