Bugün, 14 Temmuz 2020 Salı


Madalya Sevincini Başkan Amcalarıyla Paylaştılar

sürdüren Tekvando takımı bu süreçte çalışmalarının meyvesini toplayarak, Mart ayı içinde katıldığı müsabakalardan madalya ile dönme başarısını gösterdi. Genç sporcular başarılarının sevincini Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin´le paylaştı.

Menemen Belediyespor Kulübü bünyesine 3 ay önce katılan ve 60 öğrenci ile Asarlık Çok Amaçlı Salon ve Menemen Kapalı Spor Salonunda çalışmalarını sürdüren Tekvando takımı bu süreçte çalışmalarının meyvesini toplayarak, Mart ayı içinde katıldığı müsabakalardan madalya ile dönme başarısını gösterdi. Genç sporcular başarılarının sevincini Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin´le paylaştı.

10-11 Mart 2018 tarihleri arası Gaziemir Belediyesi´nin Sarnıç Kapalı Spor Salonu´nda ?18 Mart Şehitler Günü´ anısına İzmir çapında düzenlediği müsabakada Ümitler kategorisinde 1´inci olan Nisa Ceren Baybostan, yine aynı kategoride 3´ün olan Hatice Es ile Velican Geyik ve 13-14-15 Mart 2018 tarihlerinde Gaziemir Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ?Okullar Arası İl Seçmeleri´ Yıldızlar kategorisinde 1´inci olan Mehmet Arıkan ve Dilara Dülger ile 2´inci olan Uğur Mete Arıkan ve Mehmet Akif Fırat, 3´üncü olan Tunahan Elmas ve Menemen Belediyespor Kulübü Genel Sekreteri Fatih Yanar, Antrenör Nevriye Karaca´nın da katılımıyla geçtiğimiz hafta Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin´i makamında ziyaret ettiler.

3 ay gibi kısa bir çalışmanın ardından katıldığı müsabakalardan madalya ile dönen sporcuları ve hocalarını tebrik eden Başkan Şahin, ?Tekvandocu gençlerimiz aldıkları madalyalarla bizleri sevindirdi ve ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bizlere gösterdi. İlçemizde her dalda sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edeceğiz? diye belirtti.

Haber: S.Derya BOSUT