Bugün, 15 Ağustos 2020 Cumartesi


KUBİLAY İLKOKULU 1/E SINIFI´NIN GURUR GÜNÜ

İlçemiz okullarından Kubilay İlkokulu 1/E sınıfının 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Menemen Belediyesi Kültür Merkezi´nde düzenlediği "Okuma Bayramı" etkinliğini öğrenci velileri ve davetlileri büyük bir İlgiyle izlediler.

İlçemiz okullarından Kubilay İlkokulu 1/E sınıfının 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Menemen Belediyesi Kültür Merkezi´nde düzenlediği  "Okuma Bayramı" etkinliğini öğrenci velileri ve davetlileri büyük bir İlgiyle izlediler.

Gösteri programını hazırlayan ve yönetmenliğini de üstlenen Kubilay İlkokulu´nun deneyimli öğretmenlerinden Nilgün Şahin, çocuklarla birlikte bugüne 3 aydır hazırlandıklarını belirterek, ? Çocuklarımızın emeği çok büyük, sevgili öğrenci velilerimizin de destekleriyle bugün böylesine güzel bir program ortaya çıkardık. Hayatlarının başlangıcında olan güzel çocuklarımızın bu etkinliğiyle; hem kendilerine olan özgüvenlerini desteklemeyi, hem de arkadaşları ile ortak paydada birleşip birliktelik duygusunu pekiştirmeyi, aynı zamanda da çok eğlenip, kendilerine dair güzel bir hatıra olarak kalmasını hedefledik. Bizim çok içimize sinen bu gösterimizde;   önce emeklerinden dolayı sevgili öğrencilerime, gösterimizin gerçekleşmesi için bana destek veren velilerime ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum? dedi.

Kubilay İlkokulu 1/E sınıfının gösterisinde öğrencilerin çok eğlenerek sahneledikleri programda;

öğrenciler şiirler eşliğinde tüm yıl gördükleri dersleri, öğrendikleri harfleri danslar ve şarkılar eşliğinde tanıttılar. Okulda öğrendikleri şiirleri okuyup tüm velileri duygu dolu anlara sürüklediler. Olmak istedikleri meslekleri tanıtırken hazırlıkları ile göz dolduran çocuklar, söyledikleri şarkılar ile izleyenlere eğlence dolu anlar yaşattılar. Modern dans ve zeybek gösterisi ile tüm seyirciyi büyüleyen minikler, anneler gününe özel hazırladıkları sürpriz gösterileri ile de velilerini gözyaşlarına boğdular.

Gösteri sonunda tüm yıl verdikleri emeklerin karşılığı olarak öğretmenleri Sayın Nilgün

Şahin´in elinden aldıkları Okuma Belgesi ile, tüm anne ? babalar gurur dolu anlar yaşadı.

1/E sınıfı öğrenci velileri tarafından Kubilay İlkokulu Müdürü Dursun Özer´e ve 1/E sınıf

Öğretmeni Nilgün Şahin´ emeklerinden dolayı teşekkür ifadesi olarak çiçek ve plaket takdim edildi.

Haber: S.Derya BOSUT