Bugün, 15 Ağustos 2020 Cumartesi


Kebap Sa Kebap Salonu Açıldı

Vedat Görer ? Harun Akın ortaklığında Şehit Aycan Aksoy Caddesi üzerinde kurulan Kebap Sa Kebap Salonu´nun açılışı dün çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Vedat Görer ? Harun Akın ortaklığında Şehit Aycan Aksoy Caddesi üzerinde kurulan Kebap Sa Kebap Salonu´nun açılışı dün çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

Açılışa; Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, Esnaflar Odası Başkanı Mesut Damar, Denizbank Şube Müdürü M. Ünal Boztürk, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta ilk olarak söz alan Esnaflar Odası Başkanı Mesut Damar ? Mekan açmak için bu özveriyi göstermek her babayiğidin harcı değildir. Her gün gelip geçerken burada bu mekanın yapılışını izliyordum. Bu mekanı bize kazandırmak için her gün canlarını dişlerine takıp vızır vızır çalıştılar. Bu güzel mekanın mermerli mahallemize ve tüm muhitimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum? dedi.

?Birlikten Kuvvet Doğar?

Kesap Sa Kebap Salonu´nun açılışında davetlilere seslenen Menemen Belediye Başkan Şahin, ?Bugün burada güzel ilçemizde, güzel insanlarımızın, sevgili Vedat ve Harun kardeşlerimizin güzel, çağdaş mekanını hep birlikte açmak için bir aradayız.  Menemen´imize yakışan güzel ve çağdaş bir mekan yapmışlar. İzmir, Türkiye´nin en güzel yerlerinden bir tanesi. Bütün Türkiye´deki yaşayan vatandaşlarımız İzmir´e nasıl geliriz de o güzel, çağdaş İzmir´de nasıl yaşamımızı devam ettiririz diye düşünüyorlar. Kayseri, Ankara, İstanbul, Konya´daki bütün herkes böyle düşünüyor. İzmir bu güzellikleriyle konuşulurken Menemen özellikle son üç beş yıldır bir kat daha bu güzelliklerle konuşulmaya başlandı. Hep birlikte yaptığımız atak ve katkılarla Menemen´imiz İzmir´de artık bir numara olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerliyor ve ilerlemeye devam edecektir. Şu kadarını söyleyeyim. İzmir´imiz 2 yıldan bu tarafa yüzde 1,1 göç alıyor. Menemen yüzde 5,59 göç alıyor. Bu çok önemli bir göstergedir. Bu yüzden hep birlikte belediye yönetimi olarak, esnaflarımız olarak, sanatkarlarımız olarak buradaki yaşayan insanlarımız ve ticaret yapan işletmecilerimiz olarak büyük katkı koyduğumuza inanıyorum. Yeter ki birlikteliğimiz hep sürsün. Harun ve Vedat kardeşlerimize bol kazançlar diliyor ve hayırlı uğurlu olsun diyorum?dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi hep birlikte kesildi.

Haber: Erhan ÖZALP