Bugün, 7 Temmuz 2020 Salı


Kaymakam´dan İftar Yemeği

Menemen Kaymakamı Gülihsan Yiğit, şehit aileleri ve gaziler adına geçtiğimiz cuma akşamı Hükümet Konağı yemek salonunda iftar yemeği verdi.

Menemen Kaymakamı Gülihsan Yiğit, şehit aileleri ve gaziler adına geçtiğimiz cuma akşamı Hükümet Konağı yemek salonunda iftar yemeği verdi.

İftar yemeğine; Garnizon Komutanı Topçu Albay Feridun İşler, Menemen Cumhuriyet Başsavcısı Ekrem Hocaoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hakan İncili, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Duman, İlçe Jandarma Komutan V. Muafik Bilgiç, AKP İlçe Başkanı Mithat Çetin ve yönetimi, MHP İlçe Başkanı Ali Rıza Bölük, Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral, İlçe Müftüsü İsa Solmaz, muhtarlar, gaziler ve şehit aileleri katıldı.

İftarlar açılmadan önce davetliler kısa bir sohbetin ardından İlçe Müftüsü İsa Solmaz´ın yaptığı dua ile oruçlar topluca açıldı.

?Millet olarak sizlere minnettarız.?

İftarda davetlilere seslenen İlçe Kaymakamı Yiğit, ?Davetimizi kırmayarak bizi onurlandırdınız sevgili şehit ve gazi yakınları, gazilerimiz. Biz kamu görevlileri, Türk milleti olarak sizlere nasıl değer versek yeridir. Biz millet olarak sizlere minnettarız. Lütfen bunu kabul edin. Çünkü sizin çabalarınız, gayretleriniz ve kanlarınız bu vatanda birlik ve beraberlik içinde yaşamamıza neden oluyor. Hala daha vatanımızın, milletimizin, bağımsız Türkiye Cumhuriyetinin devamı için bu milletin bir ferdi olarak göstermiş olduğunuz çabalar takdire şayan. Geldiğiniz için hepinize teşekkür eder, saygılar sunarım? şeklinde konuştu.

Haber: S.Derya BOSUT