İzmir Fide´de Geleneksel Buluşma

Yeniliklerle yoluna büyüyerek devam eden İzmir Fide, kaliteyi firma kültürü olarak benimseyip FİDE üretiminin yanında sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirmeye devam ediyor.

Yeniliklerle yoluna büyüyerek devam eden İzmir Fide, kaliteyi firma kültürü olarak benimseyip FİDE üretiminin yanında sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirmeye devam ediyor.

İzmir Fide´nin Menemen´deki üretim tesislerinde 4´üncüsü düzenlenen masa tenisi turnuvası yaklaşık iki ay sürdü. Turnuvada bu yıl 38 farklı firmadan 68 yarışmacı toplamda 196 maç yaptı. Geçtiğimiz cumartesi günü yapılan yarı final ve final müsabakalarında büyük çekişme yaşandı.

Ertan Gonca ve İbrahim Mavi ortaklığında faaliyet gösteren İzmir Fide, turnuva ile sektörde sürekli iş için bir araya gelen insanları sosyal bir faaliyette bir kez daha buluşturmayı başardı.

Organizasyona desteklerini esirgemeyen sektörün değerli firmaları Yüksel Tohum, Anadolu Vilmorin, Altın Tohum, Agrikem Ege Seminis ve Ekosal da bu başarıya ortak oldular. Final günü büyük buluşmaya ev sahipliği yapan İzmir Fide´nin işletme müdürü Tolga Keremoğlu, bu başarının arkasında duran tüm sponsorlara İzmir Fide adına teşekkürlerini iletti.

İlk üç dereceyi paylaşanlara kupaları sponsor firmalar tarafından takdim edildi.

Ödül töreni sırasında bir konuşma yapan İzmir Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Sn. Ferdan ÇİFTÇİ, ülkemizin içinde bulunduğu bu ortamda birlik ve beraberliğimizi artıran bu organizasyonu yaptıkları için İzmir Fide´ ye teşekkürlerini ileterek başarılarının devamını diledi.

Müsabakalar her yıl daha çekişmeli hale geliyor

Yapılan yarı final maçında Mustafa Kula (Agropolis Tarım) ile Kazım Abak (Lefke Avrupa Üniversitesi) karşılaştı. 3-2´lik sonuçla Mustafa Kula üçüncü, Kazım Abak da dördüncü oldu.

Keyifli bir öğle yemeğinden sonra gerçekleşen final maçında ise, Aşkın Örücü (Tan Tarım) ile Mehmet Aktekin (Aktekin Tarım ) karşılaştı. Final maçını 3-0´lık sonuçla Aşkın Örücü kazandı. Böylece Aşkın Örücü (Tan Tarım) birinci, Mehmet Aktekin (Aktekin Tarım) ikinci oldu.

Önümüzdeki sezon için ortak bir dille birlik ve beraberlik içinde bol kazançlı günlerin gelmesi temenni edilerek bu yılkı turnuva sonlandırıldı.

Haber: S.Derya BOSUT