Hüsrev Çetin Muayenehane Açtı
20 yıldır Menemen Devlet Hastanesi´nde Menemenlilere hizmet eden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hüsrev Çetin, geçtiğimiz cumartesi günü Tarhan İş Merkezi´nde muayenehanesini törenle açtı. Açılışa Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, eş dost ve yakınlar katıldı.
Tarih: 28.9.2018 12:54:29/ 979okunma / 0yorum

 

20 yıldır Menemen Devlet Hastanesi´nde Menemenlilere hizmet eden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hüsrev Çetin, geçtiğimiz cumartesi günü Tarhan İş Merkezi´nde muayenehanesini törenle açtı. Açılışa Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, eş dost ve yakınlar katıldı.

Op. Dr. Hüsrev Çetin yaptığı açılış konuşmasında, ” Bildiğiniz gibi 20 yıldır Menemen´de çalışıyorum. Menemenlileri seviyorum. Hastaneden ayrıldım fakat Menemen´den bu yüzden ayrılamıyorum. Hepinize açılışımıza geldiğiniz için teşekkür ediyorum“ sözleri ile duygularını ifade etti.

“Bugünün Türkiye´sinde yeni açılan her iş yeri bir kaledir”

İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı ve Hüsrev Çetin´in abisi Şadi Çetin de konuşmasında, “Türkiye´nin içinde bulunduğu şartları hepiniz biliyorsunuz. Bugünün Türkiye´sinde yeni açılan her iş yeri bir kaledir. Çok zor bir dönemden geçiyoruz. Bunun için her geçen gün bu iş yerlerinin azaldığını iflasları yakinen duyuyoruz. İnşallah bunlar son bulur, yeni yeni daha çok yerin açıldığını görürüz. İş yeri demek kira, elektrik su faturalarının, çalışan maaşları, vergi, prim ödenmesi demek. Yani iş yerleri ekonomiye can ver yapıların olduğu yerlerdir. Ama burası farklı bir yer. Burada bir sağlık hizmeti verilecek. Yıllarca çok büyük emek vermiş, İstanbul´da Çapa Tıp Fakültesi´ni çok büyük başarıyla bitirdikten sonra Ege Üniversitesi´nde bir tane alınacak olan Kulak Burun Boğaz doktorluğu arasından kadroya girerek çok büyük başarılar elde ederek bu günlere gelmiştir. 20 yıldır sizlere Menemen´de hizmet etmiş bir doktorun muayenehanesine kapıdan giren herkes şifa bulsun. İnşallah hayırlı kazançlar olur hepinize geldiğiniz için teşekkür ederiz” diye belirtti.

“Çağdaş Bir Ofis Olmuş”

Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ise, “Menemen´e 20 yıldan bu yana hizmet vermiş olan doktorumuzun yeni muayenehane açılışı için buradayız. Ben burayı öncelikle çok beğendim. Menemen´de böyle çağdaş bir ofisin olması biz Menemenliler için çok önemli bir durumdur. Menemen her geçen gün gelişip, büyüyüp daha da çağdaşlaşıyor. Son 20 yıldan bu tarafa hemşehrilerimize verdiğimiz hizmetlerle, açtığımız yeni yeni mekanlarla birlikte Menemen´in çıtası her geçen gün biraz daha yukarılara doğru gidiyor ve daha da gidecek. Şu kadarını söylemek istiyorum. İzmir son TÜİK verilerine göre yüzde 1.1 büyüyor. Bu güzel şirin ilçemiz ise 5.59 büyüyor. Yani İzmir´in 30 ilçesi arasında en çok büyüyen ilçelerin başını Menemen çekiyor. Bunda sadece belediye olarak bizim değil herkesin çok çok büyük katkısı var. Menemen´imize destek veren Hüsrev doktorumuz gibi çok değerli halkımız var. Bir elde bir şey olmuyor iki elde ses oluyor. Belediye ve millet birlikte olursa, esnaf ve sivil toplum örgütleri birlikte olursa böyle güzel mekanlar ortaya çıkıyor. Türkiye´nin son 1,5 – 2 ay içerisinde bulunduğu zor zamanları göz önüne bulundurarak ofis, muayenene açmak çokta kolay bir şey değildir. Eminim bu konuda çok düşünmüştür doktorumuz. Riske de girmiştir. Ama benim tanıdığım doktor Hüsrev Çetin bu riskin altından helaliyle kalkacaktır. Bu güzel muayenehane herkese hayırlı uğurlu olsun diyorum” şeklinde konuştu.

Op. Dr. Hüsrev Çetin Kimdir?

Açılışın ardından kısaca kendini tanıtmasını istediğimiz Çetin şunları söyledi, “1967 yılında uşak Eşme´de doğdum. İlk ve orta okulu Eşme´de bitirdikten sonra, liseyi Ankara´da Gazi Çiftliği Lisesi´nde okudum. 1984 yılında girdiğim İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi´nden 1990 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetim gereği, Giresun´un Dereli ilçesi İkisu Köyü´nde bir yıl çalıştım. 1991 yılında Ege Üniversitesi kulak burun boğaz anabilim dalında başladığım ihtisasımı, 1996 yılında bitirerek kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı oldum.  Askerlik hizmetimi yedek subay olarak Çorlu Asker Hastanesinde tamamladıktan sonra, bir yıl Ankara Hastanesi´nde çalıştım. 1998 yılında kendi isteğimle geldiğim Menemen Devlet Hastanesinde 20 yıl çalıştıktan sonra bu yılın Ocak ayında ayrılarak Menemen´de özel muayenehanemi açtım.  Evliyim, eşim de doktor olup radyoloji uzmanıdır. Bir kızım, bir oğlum var. İngilizce biliyorum”

“Menemen´den ayrılmayı hiç düşünmedim”

20 yıl çalıştığı Menemen ve Menemenlilerle gönül bağım olduğu için buradan ayrılmayı hiç düşünmediğini sözlerine ekleyen Çetin, “Kulak burun boğaz uzmanı olarak çalıştığım 22 yıl boyunca binlerce ameliyat yaptım ama özellikle burun ve kulak estetiğine özel ilgim vardı. Yurt içinde ve yurt dışında pek çok toplantı ve kursa katıldım. 1500´den fazla burun estetiği ameliyatı yaptıktan sonra, bu ameliyatların SGK kapsamında olmaması nedeniyle, özel muayenehane açmaya karar verdim. Muayenehanemde normal kulak burun boğaz hastalıklarının yanı sıra, özellikle burun estetiği, kepçe kulak düzeltilmesi, baş ve yüz bölgesindeki her türlü tümörler ben ve yara izlerini ameliyatıyla ilgilenmekteyim.  Yüz bölgesine dolgu ve botoks uygulamaları yapıyorum. Kliniğimizde ayrıca estetisyen bulunmakta ve cilt bakımı da uygulamaktadır” şeklinde bilgi verdi.

Haber: Erhan ÖZALP

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Hüsrev Çetin Muayenehane Açtı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İMPLANT TEDAVİSİNDE YENİ YAKLAŞIMLAR-Artık Daha Kolay
İMPLANT TEDAVİSİNDE YENİ YAKLAŞIMLAR-Artık Daha Kolay
Teknoloji her alanda olduğu gibi bizim alanımızda da günden güne ilerliyor, gelişiyor
BİRAZ SABIR ÇOKÇA SEVGİ
BİRAZ SABIR ÇOKÇA SEVGİ
Çocukluğumdan ilk hatırladığım anım ne diye düşündüm. Annemin kucağındayım, kalabalık bir ortam.
HASTANIN KARNINDA BANT UNUTMUŞLAR
HASTANIN KARNINDA BANT UNUTMUŞLAR
Bir ulusal kanalın ana haberinde erkek spiker söze “doktorun ihmali pahalıya mal oldu” diye söze başlıyor.
AYRILIK VAKTİ GELDİYSE
AYRILIK VAKTİ GELDİYSE
Vardığın yere benden selam et Bilhassa benim gibi gözyaşı dökenlere
TÜRK KADINI ATA´SINA MÜTEŞEKKİR
TÜRK KADINI ATA´SINA MÜTEŞEKKİR
Türk kadınının seçme ve seçilme hakkını kazanmasın 84´üncü yıldönümü ve aynı zamanda 5 Aralık Kadın Hakları Günü, Menemen´de coşkuyla kutland
SOĞAN PAHALILIĞINA ÇARE..! SOĞANSIZ MENEMEN
SOĞAN PAHALILIĞINA ÇARE..! SOĞANSIZ MENEMEN
‘Menemen soğanlı mı olmalı, soğansız mı?´ tartışmaları süre dursun, “Menemen” adı ile özdeşleşen ve ünü ülke sınırlarını aşan Menemen Yemeği soğan fiyatlarındaki artış nedeniyle soğansız yenmeye başlandı
OÇEM´de Engelliler Günü
OÇEM´de Engelliler Günü
3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle Sabahat Akşıray Özel Eğitim Uygulama Okulu´nda bir program gerçekleştirildi.
Kaliteli İletişim Semineri
Kaliteli İletişim Semineri
Menemen Ticaret Odası organizasyonuyla düzenlenen “İş Dünyasında ve Özel Yaşamda Kaliteli İletişim” konulu seminer, Prof. Dr. Üstün Dökmen´in keyifli sunumu ile gerçekleştirildi.
Mekanlar ve İnsanlar
Mekanlar ve İnsanlar
Mekanlar ve İnsanlar köşemizde bu hafta, babadan bu işi devam ettiren Seç Halı sahibi Metin Demir ile söyleşi gerçekleştirdik.
1951  YILINDA MENEMEN  (EYLÜL - ARALIK)
1951 YILINDA MENEMEN (EYLÜL - ARALIK)
ÖZETLE: 1951 yılının son aylarında Menemen´de en çok konuşulan konu Menemen´e yerleştirilen göçmen aileleridir. Bu aileler için öncelikle konaklama, barınma ve geçimlerini sağlamak için çalışmalar yapılmış, bu çalışmaları da İzmir Valisi Sabri Adal yakından takip etmiştir.
 Ziraat Odası´nda Seçim Süreci Başladı
Ziraat Odası´nda Seçim Süreci Başladı
2019 yılı Şubat ayı içinde yapılacak olan Menemen Ziraat Odası Genel Kurul öncesinde 16 Aralık Pazar günü delege seçimi gerçekleşecek.
Menemen Spor :1 - Kasımpaşa : 2
Menemen Spor :1 - Kasımpaşa : 2
Ziraat Türkiye Kupası 5´inci Tur ilk maçında temsilcimiz Menemen Belediyespor Kasımpaşa ile Menemen İlçe Stadında karşı karşıya geldi
Yılda Bir Gün Değil…
Yılda Bir Gün Değil…
3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Menemen Elele Engelliler Derneği tarafından Menemen Cumhuriyet Meydanı´nda engellilerin zorlu yaşamlarına ve engellilere yardım edilmediğine dikkat çeken bir basın açıklaması gerçekleştirildi.
Menemen´den İngiltere´ye Başarı Öyküsü
Menemen´den İngiltere´ye Başarı Öyküsü
Tunceli doğumlu, iki yaşında Menemen´e gelen ve 19 yaşına kadar burada yaşayan Şenol Erdoğan(31), aile bütçesine destek olmak amaçlı çocuk yaşta başladığı erkek kuaförlüğünde İngiltere´ye kadar ulaşarak ünlülerin kuaförlüğünü yapar hale geldi.
Çıkış Başladı
Çıkış Başladı
TFF 2´nci Lig Kırmızı Grup´ta mücadele eden ve geçtiğimiz haftalarda üst üste aldığı 3 beraberliğin ardından 2. sıraya gerileyen temsilcimiz Menemen Belediyespor bu hafta iç sahada oynanan Bandırmaspor Baltok maçında 2-1 skorla galip gelerek 4. maçın sonunda 3 puanın sahibi oldu
Menemen Çömlekçiliğinin Altın Yılları
Menemen Çömlekçiliğinin Altın Yılları
Menemen´in ünü geçmişte çömlek ve seramikçilik ile biliniyordu. Bu meslek markalaşmış ürünleriyle yurtiçi yanında yurtdışına ihracatla altın yıllarını yaşıyordu.
EVDEKİ BAKIM ÇOK ÖNEMLİ
EVDEKİ BAKIM ÇOK ÖNEMLİ
Ağız ve diş sağlığının şüphesiz temelinde iyi bir bakım yer alıyor. Dişleri uygun şekilde temizlemezsek diş kaybına kadar gidebilen sorunlara yol açıyor.
SİZİN BİSİKLETİNİZ KAÇ TEKER
SİZİN BİSİKLETİNİZ KAÇ TEKER
Doğum anımızı hatırlamıyoruz. Doğum öncesi ve doğum koşullarında da aynı değiliz.
DÜNYA ÇAPINDA BİR YAZAR OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUNUZ – 2
DÜNYA ÇAPINDA BİR YAZAR OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUNUZ – 2
Size geçen hafta 1991 yılında yazmış olduğum bir tıbbi makalenin dünya çapında yankı uyandırdığını ve çok sayıda makaleye ve bazı önde gelen tıp kitaplarına kaynak oluşturduğunu anlatmıştım.
ÖĞRETMENİM
ÖĞRETMENİM
Yedi yaşında seninle tanıştım Verdiğin bilgiyle makama ulaştım
Öğretmenler Günü Kutlandı
Öğretmenler Günü Kutlandı
Millet mekteplerinin açılışı ve Atatürk´ün başöğretmenliği kabul tarihi olan ve 1981 yılından beri Öğretmenler Günü olarak kutlanan 24 Kasım Günü tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de kutlandı.
İzmir
12 Aralık 2018 Çarşamba
Bugün
Sağanak
8 °C
2 °C
Perşembe
Sağanak
13 °C
8 °C
Cuma
Bulutlu
16 °C
11 °C
Resmi İlanlar

/resimler/2015-3/30/1543534550291.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3505
EURO
6.0880
E-Gazete
Sabır, kurtuluşun anahtarıdır.

Mevlana
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ