Hüsrev Çetin Muayenehane Açtı
20 yıldır Menemen Devlet Hastanesi´nde Menemenlilere hizmet eden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hüsrev Çetin, geçtiğimiz cumartesi günü Tarhan İş Merkezi´nde muayenehanesini törenle açtı. Açılışa Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, eş dost ve yakınlar katıldı.
Tarih: 28.9.2018 12:54:29/ 591okunma / 0yorum

 

20 yıldır Menemen Devlet Hastanesi´nde Menemenlilere hizmet eden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hüsrev Çetin, geçtiğimiz cumartesi günü Tarhan İş Merkezi´nde muayenehanesini törenle açtı. Açılışa Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, eş dost ve yakınlar katıldı.

Op. Dr. Hüsrev Çetin yaptığı açılış konuşmasında, ” Bildiğiniz gibi 20 yıldır Menemen´de çalışıyorum. Menemenlileri seviyorum. Hastaneden ayrıldım fakat Menemen´den bu yüzden ayrılamıyorum. Hepinize açılışımıza geldiğiniz için teşekkür ediyorum“ sözleri ile duygularını ifade etti.

“Bugünün Türkiye´sinde yeni açılan her iş yeri bir kaledir”

İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı ve Hüsrev Çetin´in abisi Şadi Çetin de konuşmasında, “Türkiye´nin içinde bulunduğu şartları hepiniz biliyorsunuz. Bugünün Türkiye´sinde yeni açılan her iş yeri bir kaledir. Çok zor bir dönemden geçiyoruz. Bunun için her geçen gün bu iş yerlerinin azaldığını iflasları yakinen duyuyoruz. İnşallah bunlar son bulur, yeni yeni daha çok yerin açıldığını görürüz. İş yeri demek kira, elektrik su faturalarının, çalışan maaşları, vergi, prim ödenmesi demek. Yani iş yerleri ekonomiye can ver yapıların olduğu yerlerdir. Ama burası farklı bir yer. Burada bir sağlık hizmeti verilecek. Yıllarca çok büyük emek vermiş, İstanbul´da Çapa Tıp Fakültesi´ni çok büyük başarıyla bitirdikten sonra Ege Üniversitesi´nde bir tane alınacak olan Kulak Burun Boğaz doktorluğu arasından kadroya girerek çok büyük başarılar elde ederek bu günlere gelmiştir. 20 yıldır sizlere Menemen´de hizmet etmiş bir doktorun muayenehanesine kapıdan giren herkes şifa bulsun. İnşallah hayırlı kazançlar olur hepinize geldiğiniz için teşekkür ederiz” diye belirtti.

“Çağdaş Bir Ofis Olmuş”

Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ise, “Menemen´e 20 yıldan bu yana hizmet vermiş olan doktorumuzun yeni muayenehane açılışı için buradayız. Ben burayı öncelikle çok beğendim. Menemen´de böyle çağdaş bir ofisin olması biz Menemenliler için çok önemli bir durumdur. Menemen her geçen gün gelişip, büyüyüp daha da çağdaşlaşıyor. Son 20 yıldan bu tarafa hemşehrilerimize verdiğimiz hizmetlerle, açtığımız yeni yeni mekanlarla birlikte Menemen´in çıtası her geçen gün biraz daha yukarılara doğru gidiyor ve daha da gidecek. Şu kadarını söylemek istiyorum. İzmir son TÜİK verilerine göre yüzde 1.1 büyüyor. Bu güzel şirin ilçemiz ise 5.59 büyüyor. Yani İzmir´in 30 ilçesi arasında en çok büyüyen ilçelerin başını Menemen çekiyor. Bunda sadece belediye olarak bizim değil herkesin çok çok büyük katkısı var. Menemen´imize destek veren Hüsrev doktorumuz gibi çok değerli halkımız var. Bir elde bir şey olmuyor iki elde ses oluyor. Belediye ve millet birlikte olursa, esnaf ve sivil toplum örgütleri birlikte olursa böyle güzel mekanlar ortaya çıkıyor. Türkiye´nin son 1,5 – 2 ay içerisinde bulunduğu zor zamanları göz önüne bulundurarak ofis, muayenene açmak çokta kolay bir şey değildir. Eminim bu konuda çok düşünmüştür doktorumuz. Riske de girmiştir. Ama benim tanıdığım doktor Hüsrev Çetin bu riskin altından helaliyle kalkacaktır. Bu güzel muayenehane herkese hayırlı uğurlu olsun diyorum” şeklinde konuştu.

Op. Dr. Hüsrev Çetin Kimdir?

Açılışın ardından kısaca kendini tanıtmasını istediğimiz Çetin şunları söyledi, “1967 yılında uşak Eşme´de doğdum. İlk ve orta okulu Eşme´de bitirdikten sonra, liseyi Ankara´da Gazi Çiftliği Lisesi´nde okudum. 1984 yılında girdiğim İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi´nden 1990 yılında mezun oldum. Mecburi hizmetim gereği, Giresun´un Dereli ilçesi İkisu Köyü´nde bir yıl çalıştım. 1991 yılında Ege Üniversitesi kulak burun boğaz anabilim dalında başladığım ihtisasımı, 1996 yılında bitirerek kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı oldum.  Askerlik hizmetimi yedek subay olarak Çorlu Asker Hastanesinde tamamladıktan sonra, bir yıl Ankara Hastanesi´nde çalıştım. 1998 yılında kendi isteğimle geldiğim Menemen Devlet Hastanesinde 20 yıl çalıştıktan sonra bu yılın Ocak ayında ayrılarak Menemen´de özel muayenehanemi açtım.  Evliyim, eşim de doktor olup radyoloji uzmanıdır. Bir kızım, bir oğlum var. İngilizce biliyorum”

“Menemen´den ayrılmayı hiç düşünmedim”

20 yıl çalıştığı Menemen ve Menemenlilerle gönül bağım olduğu için buradan ayrılmayı hiç düşünmediğini sözlerine ekleyen Çetin, “Kulak burun boğaz uzmanı olarak çalıştığım 22 yıl boyunca binlerce ameliyat yaptım ama özellikle burun ve kulak estetiğine özel ilgim vardı. Yurt içinde ve yurt dışında pek çok toplantı ve kursa katıldım. 1500´den fazla burun estetiği ameliyatı yaptıktan sonra, bu ameliyatların SGK kapsamında olmaması nedeniyle, özel muayenehane açmaya karar verdim. Muayenehanemde normal kulak burun boğaz hastalıklarının yanı sıra, özellikle burun estetiği, kepçe kulak düzeltilmesi, baş ve yüz bölgesindeki her türlü tümörler ben ve yara izlerini ameliyatıyla ilgilenmekteyim.  Yüz bölgesine dolgu ve botoks uygulamaları yapıyorum. Kliniğimizde ayrıca estetisyen bulunmakta ve cilt bakımı da uygulamaktadır” şeklinde bilgi verdi.

Haber: Erhan ÖZALP

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Hüsrev Çetin Muayenehane Açtı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
APSE CİDDİ BİR BELİRTİDİR
APSE CİDDİ BİR BELİRTİDİR
Sağlıklı diş etleri daha önceki yazılarımızda da bahsettiğim üzere pembe renkli, portakal kabuğu gibi hafif delikli, sıkı formdadır.
BİR ÇİFT KANAT
BİR ÇİFT KANAT
Yazarlar»Melek BALSEVEN BİR ÇİFT KANAT Kuş, konduğu dalın kırılmasından korkmaz; Tarih: 12.10.2018 12:05:32 / 0okunma / 0yorum Melek BALSEVEN Kuş, konduğu dalın kırılmasından korkmaz; çünkü güvendiği dal değil, kendi kanatlarıdır.
MENEMEN YEMEĞİ ve BOŞNAK BÖREĞİ
MENEMEN YEMEĞİ ve BOŞNAK BÖREĞİ
Birkaç hafta önceki bir yazımda menemen yemeği tarifi verirken çocukluğumda bizim evde pek menemen yemeği pişmediğini söylemiştim.
MEHMET ŞEN
MEHMET ŞEN
Yörük soyundan Karakuzu kökenli Adil zeki münevver müşerref düzenli Hayırsever olgun yakışıklı görkemli MEKANIN CENNET OLSUN MEHMET ŞEN
Kesikköy Menemenspor Altyapı Tesisleri  ÇOCUKLARI HER ALANDA YAŞAMA HAZIRLAYACAK
Kesikköy Menemenspor Altyapı Tesisleri ÇOCUKLARI HER ALANDA YAŞAMA HAZIRLAYACAK
Spora ve sporcuya verdiği önemli desteklerle bilinen Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, Kesik Mahallesi´nde inşa edilen Kesikköy Menemenspor Altyapı Tesisleri´nin kapılarını gazetemize açtı.
Yeni Kaymakam Göreve Başladı
Yeni Kaymakam Göreve Başladı
1 Eylül 2018 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesine göre ülke genelinde 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirilmişti. Buna göre, Kaymakam Gülihsan Yiğit´ten boşalan makama Antalya Vali Yardımcısı Mustafa Özkaynak atanmıştı.
Pamukçular Ziraat Odasını Bastı
Pamukçular Ziraat Odasını Bastı
Maltepe ve Seyrek´ten pamuk üreticileri pamukta randımanın ölçülmemesi ve 40´ta sabitlenmesi, borsada pamuk fiyatının günlük olarak açıklanmaması, pamukta fiyat düşüklüğü konularında tepkilerini dile getirmek üzere Menemen Ziraat Odasına baskında bulunurken bu şekilde giderse seneye pamuk üretimi yapamayacaklarını vurguladılar.
   Kırmızı Düdükle İKAZ
Kırmızı Düdükle İKAZ
İçişleri Bakanlığı´nca çocuklara trafik bilinci aşılamak amacıyla ülke genelinde uygulamaya konulan Kırmızı Düdük kampanyası, ilçemizde de Menemen Şoförler ve Otomobilciler Odası, Bölge Trafik, Şehir İçi Trafik ve Jandarma Trafik Timi işbirliğinde gerçekleştiriliyor.
Kasımpaşa Mahallesi´ne Yeni Anasınıfı
Kasımpaşa Mahallesi´ne Yeni Anasınıfı
İlçemiz Kasımpaşa Mahallesi´nde büyük bir ihtiyaca cevap verecek olan Erdinç-Ahmet Cengiz Mesleki Eğitim Merkezi´nin bünyesinde hayırsever işadamı Faruk Demir´in katkılarıyla yapılan 4 derslikli anasınıfı geçtiğimiz cuma günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.
1949  YILINDA MENEMEN  (AĞUSTOS-ARALIK)
1949 YILINDA MENEMEN (AĞUSTOS-ARALIK)
ÖZETLE: 1949 yılının son aylarında Menemen´de en çok konuşulan ve ses getiren olay Menemenli Hayırsever Pakize Erdem´in İzmir Memleket Hastahanesine yaptığı büyük bağıştır. Demokrat Parti´nin faaliyetleri, Helvacıköy Kazıları ve Menemenli kabzımalların şikayetleri konuşulan diğer olaylardır.
MEBGEM´den Dünya Öğretmenler Günü Kutlaması
MEBGEM´den Dünya Öğretmenler Günü Kutlaması
5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Menemen´de de MEBGEM tarafından kutlandı.
DEPLASMAN GALİBİYET SERİSİ SÜRÜYOR
DEPLASMAN GALİBİYET SERİSİ SÜRÜYOR
TFF 2´nci Lig Kırmızı Grup´ta geçtiğimiz haftalarda Tuzlaspor´a 4-0 yenilerek liderliği kaybeden temsilcimiz Menemen Belediyespor, bu hafta küme düşme hattından kurtulmaya çalışan Fethiyespor´la oynadığı karşılaşmayı tek golle kazandı.
Bu Gezi Türkiye´de İlk
Bu Gezi Türkiye´de İlk
Menemen Avcılar Kulübü Derneği bu alanda Türkiye´de daha önce gerçekleştirilmemiş bir geziyi organize ederek Konya- Beyşehir´de faaliyet gösteren Kral Arms ve Huğulu Av Tüfekleri Kooperatifini ziyaret etti.45 kişi olarak gerçekleştirilen bu gezide üyeler aileleriyle birlikte geziye katılarak tüfek fabrikalarını gezdiler.
Bodrum´da Şifa Kampı
Bodrum´da Şifa Kampı
Hayatındaki yoğun stresin fiziksel ve ruhsal etkilerine çözüm ararken yolu yoga ile kesişen Nergis Aslı Temel, kendi gerçekliğinize öz´ünüze yolculukta, kendinizi sevme ve potansiyellerinizi keşfetme yolunda, ‘Güneşini Sev´ konseptiyle27-28-29 Ekim 2018 tarihlerinde Bodrum´da bir şifa kampı düzenliyor.
İNOVİTAL FİGES SPOR KULÜBÜ HAFTAYI 2 GALİBİYET İLE KAPATTI
İNOVİTAL FİGES SPOR KULÜBÜ HAFTAYI 2 GALİBİYET İLE KAPATTI
İzmir İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Genç Erkekler Kategorisi, 4 grupta toplam 34 takımın katılımı ile gerçekleşiyor. Ligde B grubunda yer alan İnovital Figes Spor kulübü, 09 Ekim Salı günü Halkapınar Spor Salonu´nda oynanan maçta SİBA Spor Kulübü ile karşılaştı.
Ömür Boyu Mutluluklar
Ömür Boyu Mutluluklar
Sabahat-Adnan Baral çiftinin kızları Emel, Zübeyde-Öztekin Bulut çiftinin oğulları Hakan ile dünya evine girdi.
Planlı Bakım ve İyileştirmeler Hakkında #gdzelektrikbilgiveriyor
Planlı Bakım ve İyileştirmeler Hakkında #gdzelektrikbilgiveriyor
İzmir ve Manisa illerinde yaklaşık 5,6 milyon kişiye elektrik dağıtım hizmeti sağlayan GDZ Elektrik Dağıtım; tüketicilere daha kaliteli ve sürdürülebilir elektrik enerjisi sunulması adına planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları gerçekleştiriyor.
ŞEKER HASTALARININ DİŞ TEDAVİSİ
ŞEKER HASTALARININ DİŞ TEDAVİSİ
Diyabet yani şeker hastalığı milyonlarca insanı ilgilendiren ve kontrol altında olmazsa ciddi etkileri olan bir hastalık. Şeker hastalığında azalan bağışıklık sistemi ve iyileşmenin de buna bağlı olarak zorlaşması diş tedavilerini de olumsuz etkiliyor
DEĞİŞEN GERÇEKLER
DEĞİŞEN GERÇEKLER
Sadece belgeselcilerden değilim ancak, belgesel izlemeyi severim. Aksiyon filmleri izlemem, ancak zaman zaman fırtınalı kasırgalı Hollywood filmleri izlemişliğim vardır.
BİR HEKİM DAHA GÖREVİ BAŞINDA ÖLDÜRÜLDÜ
BİR HEKİM DAHA GÖREVİ BAŞINDA ÖLDÜRÜLDÜ
“İyi olamadığını” söyleyen hastasına, “ilaçlarını düzenli kullanırsan iyi olursun” cevabını veren bir psikiyatri hekimi, hastanın kendisi ile alay edildiğini düşünmesi üzerine tabanca ile vurularak öldürüldü.
DELİ MEHMET
DELİ MEHMET
Öfkeyle geldi süpürdü Evlerin çatılarını götürdü
İzmir
16 Ekim 2018 Salı
Bugün
Güneşli
25 °C
15 °C
Çarşamba
Güneşli
26 °C
16 °C
Perşembe
Fırtına
25 °C
16 °C
Resmi İlanlar

/resimler/2015-3/30/1543534550291.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.8113
EURO
6.7288
E-Gazete
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.

BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ