Bugün, 10 Ağustos 2020 Pazartesi


HEM TATİL HEM EĞİTİME DESTEK İÇİN FOÇA SPOR LİSESİ PANSİYONU´NU SEÇİN

İzmir´in Foça İlçesi´ne bağlı Yenifoça Mahallesi´nde bulunan Foça Spor Lisesi öğrenci pansiyonu uygun ücretlerle tatilcilerin kullanımına açıldı. Tatilcilerden elde edilecek gelir öğrencilerin ve pansiyonun ihtiyaçları için kullanılacak.

HEM TATİL HEM EĞİTİME DESTEK İÇİN

FOÇA SPOR LİSESİ PANSİYONU´NU SEÇİN

 

İzmir´in Foça İlçesi´ne bağlı Yenifoça Mahallesi´nde bulunan Foça Spor Lisesi öğrenci pansiyonu uygun ücretlerle tatilcilerin kullanımına açıldı.  Tatilcilerden elde edilecek gelir öğrencilerin ve pansiyonun ihtiyaçları için kullanılacak.

 

Foça Milli Eğitim Müdürlüğü´nden yapılan duyuruda Yenifoça´da bulunan ve tematik olarak futbol eğitimi veren Foça Spor Lisesi´nin öğrencilerinin konaklaması için inşa edilen tesisin 15 Haziran - 15 Eylül 2018 tarihleri arasında pansiyon olarak hizmet vereceği belirtildi. 2018-2019 eğitim döneminde öğrencilerin kullanımında olacak tesisin eksik donanımının bağış olarak alınacak konaklama ücretleriyle tamamlanacağını, böylece Yenifoça´da ucuz konaklamalı tatil yapanların eğitime de büyük katkıda bulunacaklarına dikkat çekildi.

 

Yenifoça Fevzi Çakmak Mahallesi Oruç Reis Caddesi üzerinde bulunan tesis 3 ve 4´er kişilik odalardan oluşuyor. Kahvaltısız konaklama ücreti kişi başı 50, kahvaltı dahil 60 TL  0-12 yaş grubu çocuklardan konaklama ücreti talep edilmiyor.

 

Pansiyonda konaklamak isteyenlerin  0 530 959 36 29 no.lu telefon ile sorumlu personel Sultan Koç´a ulaşabileceği, ayrıntılı bilgi edinebileceği ve rezervasyon yaptırabileceği  öğrenildi.

 

Haber : Seyfi GÜL