Bugün, 3 Temmuz 2020 Cuma


Hedef kaliteli alt yapı

Menemen Belediyespor alt yapısını daha güçlü kılmak adına yaz kış demeden çalışma yürüten Menemen Belediyespor Kulübü Altyapı Koordinatörü Hilmi Bozkurt, yeni takviyelerle altyapı kadrosunu güçlendirdiklerini belirterek Türkiye´de altyapı olarak sayılı b

Menemen Belediyespor alt yapısını daha güçlü kılmak adına yaz kış demeden çalışma yürüten Menemen Belediyespor Kulübü Altyapı Koordinatörü Hilmi Bozkurt,  yeni takviyelerle altyapı kadrosunu güçlendirdiklerini belirterek Türkiye´de altyapı olarak sayılı bir ekibe sahip olduklarını vurguladı. 

Menemen Belediyespor Kulübü Altyapı Koordinatörü Hilmi Bozkurt,  alt yapı olarak en temel amaçlarının A takıma oyuncu yetiştirmek olduğuna dikkat çekerek sözlerini şöyle sürdürdü, ?Bu anlamda ilk hedefimiz A Takıma altyapıdan oyuncu kazandırmak. Bu hedefimize ulaşmak için de antrenör kadromuzu bu doğrultuda çok güçlendirdik. Bu yıl, geçen sezon ki çalışmalarımızın karşılığını, A Takıma 4 oyuncu göndererek aldık. Bu ve bundan sonraki yıllarda alt yapıdan daha fazla oyuncuyu A Takıma göndereceğiz?

 

Haber: Erhan ÖZALP

 

Foto1: Ayaktakiler soldan sağa: Erman Yıldırım, Emrah Göngör, Sait Tirki, Filter Atıcı, Eren Göngör

Oturanlar: Ümit Yavuz, Yasin Güleryüz, Hilmi Bozkurt, Oğuz Tezcan, Ceyhan Kahraman