Bugün, 3 Temmuz 2020 Cuma


Hastaneden Geleneksel İftar Yemeği

Menemen Devlet Hastanesi ?5´inci İftar Yemeği? geçtiğimiz cuma günü Menemen Devlet Hastanesi Yemekhanesinde gerçekleştirildi.

Menemen Devlet Hastanesi ?5´inci İftar Yemeği? geçtiğimiz cuma günü Menemen Devlet Hastanesi Yemekhanesinde gerçekleştirildi.

Düzenlenen geleneksel iftar yemeğine; Cumhuriyet Başsavcısı Ekrem Hocaoğlu, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hüsnü Korkmaz, Siyasi Parti Başkan ve Yöneticileri, Menemen Adliyesi Yargı Mensupları, Oda Başkanları ve Yöneticileri, Menemen Kamu Kuruluşlarının Yönetici ve Çalışanları, Banka Müdürleri, sağlık çalışanları ve misafirler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Menemen Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yalçın Yıldırım ?Ramazanın son günlerini yaşadığımız bu günde Menemen Devlet Hastanesi olarak ramazan iftarının 5´incisinde sizlerle tekrar bir araya geldik.  Türkiye genelinde Menemen güncelinde birlik beraberliğimizi artırması, dayanışmamızı güçlendirmesi amacıyla planladığımız bu ramazan iftarının hepimize hayırlı olmasını, ramazanın önümüzdeki Pazar gecesi idrak edeceğimiz kadir gecesini hakkıyla eda edenlerden olmamızı dilerken, bu vesile ile bu ramazan iftarının gerçekleşmesinde emeği geçen herkese huzurunuzda teşekkür ediyor, hayırlı iftarlar diliyorum? şeklinde konuştu.

Haber: Erhan ÖZALP