Bugün, 9 Ağustos 2020 Pazar


Halk Eğitim´de Öğretmenler Günü Yemeği

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Halk Eğitim Merkezi birlik beraberlik ve kaynaşma yemeği düzenledi.

Halk Eğitim´de Öğretmenler Günü Yemeği

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Halk Eğitim Merkezi birlik beraberlik ve kaynaşma yemeği düzenledi.

Tepe Sosyal Tesislerinde yapılan yemeğe; İlçe Kaymakamı Gülihsan Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Duman, AKP İlçe Başkanı Mithat Çetin, Esnaflar Odası Başkanı Mesut Damar ile halk eğitim merkezi idareci ve öğretmenleri katıldı.

Yemeğin amacı hakkında görüşlerini aldığımız Merkez Müdürü Özgür Akdemir, ?24 Kasım nedeniyle Halk Eğitim Merkezi olarak hem öğretmenlerimiz hem de amirlerimizle birlikte birlik beraberlik, tanışma ve kaynaşma yemeği gerçekleştirmeyi düşündük. Bizde bildiğiniz gibi sürekli yeni yüzler katılıyor aramıza, hem onları tanıtmak hem de birbirleriyle tanışmalarına sağlamak amaçlı öğretmenler günü yemeği organize ettik. Tam 98 öğretmenimiz aramıza katıldı? diye ifade etti.

Merkez Müdürü Akdemir konuşmasında öğretmenlerin günlerini tebrik ederek öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu belirtti. Halk Eğitim öğretmenliğinin zorluğuna ve şartlarının olumsuzluğuna rağmen öğretmenlerinin özveri ile çalıştığını vurguladı. Kaymakam Yiğit de öğretmenlerin günlerini kutladı. Akdemir, yemeğin organizasyonunda büyük katkısı ve fedakarlığı olan Okul Aile Birliğine de teşekkür ederek, ?Buradan Melih Damar, Serkan Akkoç ve diğer okul aile birliği yöneticilerine tek tek teşekkür ediyorum? dedi.

Haber: S.Derya BOSUT