Gençlerle Yola Devam

Seyrek Avcılar ve Atıcılar Derneği´nin olağan genel kurul toplantısında yönetime gençler getirildi.

Gençlerle Yola Devam

Seyrek Avcılar ve Atıcılar Derneği´nin olağan genel kurul toplantısı 13 Mart 2016 tarihinde derneğe kayıtlı 221 üyeden 98 üyenin katılımıyla yapıldı.

Olağan genel kurulda gündemin 1. maddesinde dernek yönetim kurulu adına Erdem Mutlu açılış konuşmasını yaptı. Gündemi okuyarak gündeme ilave edilecek bir konu olup olmadığını sordu. Gündem aynı şekilde kabul edildi. M. Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

Olağan genel kurulu yönetmek üzere,  gündemin 2. maddesi olan divan oluşumu için yapılan liste genel kurulun oylamasına sunuldu. Divan başkanlığına Mehmet Arslan ikinci başkanlığa Bayram Düz, divan katipliğine ise Ömer Önder seçildi.

Olağan genel kurulda gündemin 3. maddesi gereğince dernek organlarının seçimine geçildi. Divan başkanlığınca organlar için aday olacaklarının listelerini bildirmeleri istendi.

Mehmet Diricanlı tarafından divan başkanlığına bir liste sunuldu. Yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri ile denetim kurulu asil ve yedek üyeleri ayrı ayrı okundu.

Yapılan oylama sonucunda;

Yönetim Kurulu Asil Üyeler:

Mehmet Diricanlı                   

Sertaç Erel       ´          

Öner Demirtaş           

Aykut Özyılmaz       

Aykut Er        

Gündemin 4. maddesi gereğince dilek ve temenniler bölümünde söz alan olmadı. Gündemin 5. maddesi gereğince dernek yönetim kurulu başkanlığına seçilen Mehmet Diricanlı konuşma yaparak teşekkür etti.

Mehmet Arslan da, Seyrek´teki değişim ve gelişime değinerek, ?Özellikle Gediz Üniversitesi Seyrek´i çok geliştirdi. Her şeye rağmen elimizde kalan değerlere sahip çıkmak adına da derneğimizi önemsiyorum. Birlik beraberliğe vesile oluyor. Gençlerimizin yönetime gelmesi de bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı? dedi.

Haber: S. Derya BOSUT