Bugün, 25 Mayıs 2020 Pazartesi


Gazilerden Başkan Şahin'e Tebrik Ziyareti

Menemen Muharip Gaziler Derneği Başkan ve yönetim kurulu, yeni belediye hizmet binasının hayırlı uğurlu olması dileğiyle, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin'i makamında ziyaret etti.

Menemen Muharip Gaziler Derneği Başkan ve yönetim kurulu, yeni belediye hizmet binasının hayırlı uğurlu olması dileğiyle, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin’i makamında ziyaret etti.

“İyi ki varsınız”

Gazileri yeni hizmet binasında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, “Önemli bireylersiniz. Türkiye Cumhuriyeti’nin bu güzel vatan topraklarına büyük hizmetler koymuş gazilerimizi belediye başkanlığı makamında ağırlamak bizler için çok büyük şeref ve onur. Şayet bugün, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere şehit ve gazilerimiz olmasaydı bugün bu sohbeti bu güzel binamızda yapamazdık. Vatan toprakları için canını hiç düşünmeden feda eden tüm şehitler önünde bir kez daha eğildiğimi bu vesileyle bir kez daha belirtmek istiyorum. Bu anlamda Menemen Gaziler Derneğimiz bizleri milli günlerde çok iyi temsil ediyor. İyi ki varsınız sevgili gazilerimiz” şeklinde konuştu.

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Murat Gürçayır da şunları söyledi, “Bugünkü ziyaretimizin amacı yeni belediye sarayımızın şahsınızda tüm ilçemize, halkımıza hayırlı uğurlu olmasını, iyi günlerde, sağlıklı bir şekilde çalışmaya vesile olmasını diliyoruz. Gaziler olarak her zaman ve platformda bizlere desteklerinizi esirgemiyorsunuz. Bu anlamda da teşekkürlerimizi sunarız. Bizler Menemen Muharip Gazileri olarak çalışmalarımızı Menemen’imize yaraşır bir biçimde yapmaya gayret sarf ediyoruz”

Günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle ziyaret son buldu.

Haber: S. Derya BOSUT