Bugün, 14 Temmuz 2020 Salı


Galatasaraylılar Şampiyonluğu Kutlayacak

Menemen Galatasaray Taraftarlar Derneği Menemen´deki Galatasaraylıları buluşturmak ve yeni dostluklar kurmak adına Şampiyonluk Kutlaması adı altında bir yemek düzenledi.

 

2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonunda, sezonu 75 puanla zirvede tamamlayan Galatasaray, lig tarihindeki 21. şampiyonluğuna ulaştı. Bu vesile ile Menemen Galatasaray Taraftarlar Derneği de Menemen´deki Galatasaraylıları buluşturmak ve yeni dostluklar kurmak adına Şampiyonluk Yemeği adı altında bir yemek düzenledi. 

?Galatasaray´a gönül vermiş Menemenlileri bekliyoruz?

Önümüzdeki hafta salı günü Menemen Tepe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecek yemeğe tüm Menemenlileri davet eden Menemen Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Bilgin Tokul ?2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonunu 75 puanla zirvede tamamlayarak 21. Şampiyonluğumuza ulaştık. Bu vesile ile bir Şampiyonluk Yemeği düzenledik. Bu şampiyonluk kutlamasını Menemen Belediyesporumuzunla birlikte kutlamak isterdik ancak Menemen Belediyesporumuzun talihsiz bir şekilde şampiyonluğa ulaşamaması bizi açıkçası üzdü. Yemeğimizi daha önce planlamıştık ancak Ramazan ve seçimlerin olması nedeni ile önümüzde hafta 3 Temmuz salı günü Tepe Sosyal Tesislerinde şampiyonluğumuzu kutlayacağız. Değerli sanatçımız Mikrop,  DJ Simay Akça ve dansçıları eşliğinde değişik çekilişler, sürpriz hediyelerimizle Galatasarayımızın 21. şampiyonluğunu kutlayacağız. Geceye Galatasaray´a gönül vermiş tüm Menemenlileri bekliyoruz? dedi.

Menü: 10 çeşit meze, ara sıcak, paçanga böreği,

dana rosto 20 cl rakı veya 2 bira ya da 35 cl şarap ve meyve 125 TL

Rezervasyon numaraları:

0 535 956 11 97

0 507 624 14 60

 

Erhan ÖZALP

Foto 2 : Menemen Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Bilgin Tokul oğlu Mert ile