Futsal Turnuvası Başladı

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle ilçemizde 17 Nisan-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Menemen Kaymakamlığına bağlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Kapalı Spor Salonunda düzenlenen kurumlar arası ?Gençlik Kupası? Futsal Tu

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle ilçemizde 17 Nisan-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Menemen Kaymakamlığına bağlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Kapalı Spor Salonunda düzenlenen kurumlar arası ?Gençlik Kupası? Futsal Turnuvası geçtiğimiz pazartesi günü açılış töreniyle başlatıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlatılan törende açılış konuşmasını yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Özlem Günay Karataş, ?Turnuva 19 takımın katımı ile yapılacak. Amacımız kurumlar arası ilişkileri geliştirmek, arkadaşlık ortamının kurulmasına imkan sağlamak. Siz sporcuların centilmenlik çerçevesinde hareket edeceğine inanıyorum? dedi ve ardından Kaymakam Gülihsan Yiğit´e turnuva anısına isminin yazılı olduğu forma hediye etti.

Kaymakam Yiğit de yaptığı konuşmasında, ?Turnuvanın hayırlı uğurlu olmasını, ilçemizde kurumlar arası dostluğa katkı vermesini dilerim? diye ifade etti. Konuşmaların ardından turnuva Emniyet-Topçu Tugayı karşılaşması ile başlatıldı.

Pazartesi günü yapılan maç sonuçları:

Emniyet 6-Topçu Tugayı 12

Belediye 13-Ziraat Fakültesi 0

Salı günü yapılan maç sonuçları:

UTAEM 5-Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 9

Gıda Tarım 2-Müftülük 8

Çarşamba günü yapılan maç sonuçları:

Ege Tarımsal 4-Adliye 4

Kaymakamlık 3-Vergi Dairesi 4

Haber: Erhan ÖZALP