Foça´da Başkan Gürbüz Mazbatasını Aldı

Foça´da Millet İttifakı´nın adayı olarak belediye başkanı seçilen CHP´li Fatih Gürbüz mazbatasını ve selefi Gökhan Demirağ´dan görevi devraldı.

Foça´da Millet İttifakı´nın adayı olarak belediye başkanı seçilen CHP´li Fatih Gürbüz mazbatasını ve selefi Gökhan Demirağ´dan görevi devraldı.

Foça Belediye Başkanı seçilen CHP´li Gürbüz, dün ilk olarak belediyeye geldi. Selefi Gökhan Demirağ´dan görevi devraldı. Fatih Gürbüz, programın aksamaması için devir teslim töreninin temsili olarak önden yaptıklarını ifade etti. Başkan Gürbüz, daha sonra partililerle birlikte Cumhuriyet Meydanı´na geçti. Burada Başkan Gürbüz ile CHP´liler, Atatürk Anıtı´na çelenk koydu. Başkan Gürbüz ile beraberindekiler daha sonra Hükümet Konağı´ndaki İlçe Seçim Kurulu´na geçti. Devir- teslim ile çelenk koyma töreninden program değişikliği nedeniyle haberdar olmadıklarını belirtip katılamadıklarını söyleyen İYİ Partililer, CHP´lilere sitem etti. Daha sonra İYİ Parti ve CHP´liler hep birlikte İlçe Seçim Kuruluna geçti. İlçe Seçim Kurulu Müdürü Ahmet Bıyık, Başkan Gürbüz´e mazbatasını verdi. Mazbatalarını alan Gürbüz ve meclis üyeleri, Hükümet Konağı önünde hatıra fotoğrafları çektirdi.

Haber Seyfi Gül