Bugün, 14 Temmuz 2020 Salı


Emrah Gemlik Güven Tazeledi

Menemen Fenerbahçeliler Derneği Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz cumartesi günü Menemen Belediyesi Kültür Merkezi´nde yapıldı.

Menemen Fenerbahçeliler Derneği Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz cumartesi günü Menemen Belediyesi Kültür Merkezi´nde yapıldı.

Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, CHP İlçe Başkanı Hürol Taklak ve AKP İlçe Başkanı Mithat Çetin ve üyeler kongreye katıldı.

9 maddelik gündeme göre, açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin ardından kongreyi yönetmek üzere divan heyetinin seçimine geçildi. Verilen önerge üzerine divan başkanlığına Naili Çolpan, katip üyeliklere ise Volkan Kurultak ile Uğur Taylan Altınbaşak oybirliği ile getirildi.

Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu faaliyet raporları okundu. Sonrasında bu raporların ibrasına geçildi. Raporlar oybirliği ile ibra edildi.

Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Haysiyet Kurulları seçimi kapalı oylama ile gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde 105 üyenin oy kullandığı açıklandı. 

Buna göre Menemen Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Emrah Gemlik- Zeki Penbegül-Salih Özyılmaz-Osman Okay-Tolga Damar-Yiğit Tanrıverdi-Serkan İnceoğlu-Raşit Çoban-Alican Bursalı-İbrahim Çetin-Emre Çitrik

Emrah Gemlik yaptığı teşekkür konuşmasında, ?Menemen Fenerbahçeliler Derneği kongremize bizzat gelerek bizlere güler yüz ve desteklerini gösteren Menemen Belediye Başkanımız Tahir Şahin´e siyasi parti ilçe başkanlarımız Mithat Çetin, Hürol Taklak ve Ahmet Emekli ve yönetimlerine değerli üyelerimize ve büyük Fenerbahçe taraftarına ve dostlarımıza teşekkür ederim? dedi.

Haber: Erhan ÖZALP