DenizBank Mobil Tır´ı Seyrek´te

Tarım alanında sağladığı finansal katkının yanı sıra sosyal sorumluluk vizyonu çerçevesinde sektöre katkı sunmak hedefi ile çalışan DenizBank, ilk elden sağlık, finans ve yetiştiricilik eğitim hizmeti veren mobil tırı ile Türkiye´yi dolaşmaya devam ediyor

Tarım alanında sağladığı finansal katkının yanı sıra sosyal sorumluluk vizyonu çerçevesinde sektöre katkı sunmak hedefi ile çalışan DenizBank, ilk elden sağlık, finans ve yetiştiricilik eğitim hizmeti veren mobil tırı ile Türkiye´yi dolaşmaya devam ediyor. 

Mobil Tır, İstanbul ve Tekirdağ´ın ardından İzmir için yollarda. AXA Sigorta, İzmir Köy-Koop, İzmir Veteriner Hekimleri Odası ve Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi işbirliğiyle İzmir´in köylerine giden Mobil Tır, ?Koop-tuk Geliyoruz´ etkinlikleri kapsamında yöre halkıyla kültür sanat paylaşımlarına da aracılık etti.

Üreticilerin ihtiyaçlarını yenilikçi finansal çözümler ve hızlı, kaliteli bir hizmet modeli ile karşılamaya odaklanan DenizBank, İstanbul ve Tekirdağ´da ?Mobil Tır´ı ile başladığı yolculuğuna İzmir ile devam ediyor.

AXA Sigorta, İzmir Köy-Koop, İzmir Veteriner Hekimleri Odası ve Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi iş birliğinde 10 Haziran 2019 tarihinde İzmir´de başlayan ve 2 hafta sürecek yolculuk kapsamında, Bergama, Kınık, Foça, Menemen-Seyrek, Kemalpaşa, Bayındır, Tire, Ödemiş ve Kiraz ilçelerinde yer alan köylerdeki çiftçilere sağlık bilgilendirmesi hizmeti, yetiştiricilik ve finans eğitimleri verileceği bildirildi.

Söz konusu buluşmalarda yöre halkına tarım sektöründe karşılaşabilecekleri hastalıklar ve korunma yöntemleri hakkında eğitimler verildi. Eğitimlerin yanı sıra  ?Koop-tuk Geliyoruz´ etkinlikleri kapsamında çocuklarla boyama etkinlikleri ve DenizBank sponsorluğunda çekilen ?Bizim Köyün Şarkısı´ filmi gösterimi de yapıldı.

?Her alanda üreticimizi desteklemeye devam ediyoruz?

DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede,  ?Tarım sektöründe yüzde 42 pazar payına sahip olan bir kurum olarak üreticilerimizi her alanda desteklemeye devam ediyoruz. 17 yıldır gönül verdiğimiz tarım sektöründe çiftçilerimizle aramızdaki ilişkiyi bankacı müşteri ilişkisinden öteye taşımayı amaçladık. Bu yolda sektörünün öncü kurumlarıyla güçlerimizi birleştirmek, tarımda daha hedef odaklı, nitelikli ve kapsamlı hizmet sunmak üzere bize önemli bir alan sağlıyor. AXA Sigorta, İzmir Köy-Koop, İzmir Veteriner Hekimleri Odası ve Ziraat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi iş birliğinde sağlık, yetiştiricilik ve finans alanında çiftçimizin gelişimine katkı sunarken, ?Koop-tuk Geliyoruz? etkinliklerimizde çocuklarımızın da yüzünü güldürecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz?.  

Haber S. Derya BOSUT