Bugün, 3 Temmuz 2020 Cuma


DenizBank bankacılık hizmetini müşterinin ayağına götürüyor

Geliştirdiği hizmet ve inovatif uygulamaları ile farklılaşan DenizBank, hizmet ağını yenilikçi adımlarla yaygınlaştırıyor. Banka bu çerçevede uygulamaya aldığı ?Mobil Şube Aracı? ile 17.09.2018 tarihinde İZMİR ilinin MENEMEN ve FOÇA ilçelerinde yöre halk

 

Geliştirdiği hizmet ve inovatif uygulamaları ile farklılaşan DenizBank, hizmet ağını yenilikçi adımlarla yaygınlaştırıyor. Banka bu çerçevede uygulamaya aldığı ?Mobil Şube Aracı? ile 17.09.2018 tarihinde İZMİR  ilinin MENEMEN ve FOÇA ilçelerinde yöre halkına tüm bankacılık işlemlerini ayrıcalıklı olarak yapma imkanı sundu.

 

DenizBank, bankacılık ürün ve hizmetlerini, teknoloji ile buluşturan ?Mobil Şube Aracı? uygulamasını hizmete aldı. Türk bankacılık sektöründe yine bir yeniliğe imza atan Banka, söz konusu mobil şubesi aracılığı ile 17.08.2018  tarihinde İzmir ilinin Menemen ilçesinde Seyrek köyünde, 18.08.2018  tarihinde İzmir ilinin Foça ilçesinde Gerenköyde yöre halkına hizmet vererek, çiftçinin, esnafın ve emeklinin yüzünü güldürdü.

Tarım bankacılığı kapsamındaki ürün ve hizmetlerden, Türkiye´de bir ilk olan Üretici Kart başvurularına; KOBİ bankacılığından, ihtiyaç kredisi, kredi başvuruları ve emekli bankacılığına kadar tüm bankacılık işlemleri kolay ve ayrıcalıklı olarak mobil şubelerde gerçekleştirilebilecek..

?Mobil Şube Aracı ile çok daha pratik bir bankacılık?

DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şöyle konuştu: ?Günümüzde bankacılık büyük bir kabuk değişimi yaşıyor. DenizBank olarak hayata geçirdiğimiz yenilikçi uygulamalarla sektörümüzde farklılaşıyor, öncü hamlelerimiz ile DenizBank farkını müşterilerimize yaşatmayı arzu ediyoruz. Mobil Şube Aracı ile çiftçimiz, esnafımız, emeklimiz ve tüm yöre halkımız bütün bankacılık ihtiyaçlarını rahatça karşılayabiliyorlar. Aracımız ile yöre halkımızı en hızlı ve en kolay hizmet anlayışı ile buluşturarak her zaman her yerde yanlarında oluyor, yüzlerini güldürüyoruz. İnovatif ürün ve kanal oluşturmada uluslararası çapta başarıları bulunan Bankamız bu yöndeki çalışmalarına devam edecek.?