Bin çifte balayı tatili

Buca Belediyesi, Alayına Balayı projesi çerçevesinde ilçede yeni evlenen dar gelirli çiftleri balayı tatiline gönderiyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, ekonomik sıkıntılar sebebiyle balayına gidemeyen çiftler için hayata geçirilen projenin ilk çiftlerinin, Bodrum Güllük'teki 2 gece 3 günlük balayı tatili yaptığı belirtildi.

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, hemşehrilerinin mutluluğuna ortak olmak için hayata geçirdikleri proje ile bu yıl içinde bin çifti balayı tatiline göndereceklerini kaydetti.

İnsanların yaşamlarındaki en özel anlardan birinin evlilik törenleri olduğuna işaret eden Piriştina, Maalesef ekonomik kaygılarla çoğu zaman kısıtlamalara gitmek zorunda kalıyoruz. Bu da genellikle balayı oluyor. İstedik ki, ekonomik gerekçelerle balayı yapamayacak olan çiftlerimize bir hediye verelim. Onların hayatlarındaki bu en özel anı unutulmaz kılalım. Umuyoruz bu 3 günlük tatil onlara iyi gelecek. Bizim onlardan tek isteğimiz, birbirlerine karşı olan sevgi saygılarını hiçbir zaman yitirmesinler. Onlar bir ömür boyu mutlu olsunlar bu bize yeter” ifadelerini kullandı.