Bugün, 29 Mayıs 2020 Cuma


Başkan Şahin; Camiye de Cem evine de hizmet ediyoruz”

Ahırdır Mahallesi'nde bulunan taziye evi ve Kuran Kursunun tamir ve tadilatını üstlenen Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin'e, ilçemiz esnaflarından Ali Demir ve Ahıdır Mahallesi Kuran Kursu Hocası Bedirhan Özgüç tarafından plaket takdim edildi. Burada k

Ahırdır Mahallesi’nde bulunan taziye evi ve Kuran Kursunun tamir ve tadilatını üstlenen Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin’e, ilçemiz esnaflarından Ali Demir ve Ahıdır Mahallesi Kuran Kursu Hocası Bedirhan Özgüç tarafından plaket takdim edildi.

Mahalleli tarafından ihtiyaç duyulan taziye evi ve Kuran Kursunun yapım aşamasında yardımlarda bulunan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin’e bir ziyaret gerçekleştiren ilçemiz esnaflarından Ali Demir ve Ahıdır Mahallesi Kuran Kursu Hocası Bedirhan Özgüç katkılarından dolayı teşekkür etti.

“Bayrağımızı çift bayrak, milletimizi çift millet yapamayacaklar”

Vatandaşlardan gelen yardım isteklerini geri çevirmemeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Tahir Şahin, “Ahırdır Mahallesi’nde bulunan taziye evi ve Kuran Kursu’na birtakım hizmetlerde bulunmuştuk. Biz her dönemde dil, din, ırk, mezhep ayrımı yapmadan bu hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu ülkenin birliğe ve dirliğe ihtiyacı var. Bu hizmetleri yaparken birlik ve dirlik nasıl yakalanır anlayışıyla hizmet ediyoruz. Bugün Kuran Kursuna yaptığımız hizmetleri dün Cem Evine yaptık. Dün olduğu gibi hizmetlerimiz bugün de devam edecek. Bu ülkeyi içten ve dıştan yıkmak isteyenlere birlik ve dirlik mesajını vermiş olacağız. Bayrağımızı çift bayrak, milletimizi çift millet yapamayacaklarını göstereceğiz.  Birlik ve beraberlik devam ettiği sürece de minarelerimizden ezan sesi dinmeyecek” dedi.

Haber: M. Hulusi YILMAZ