ATATÜRK KOŞUSU

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ilçemizde her yıl düzenlenen "ATATÜRK KOŞUSU" ilk ve ortaöğretim düzeyindeki okullarımızdan 200 sporcu öğrencinin katılımıyla Gölpark Menemen´de gerçekleştirildi.

 

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ilçemizde her yıl düzenlenen "ATATÜRK KOŞUSU"  ilk ve ortaöğretim düzeyindeki okullarımızdan 200 sporcu öğrencinin katılımıyla Gölpark Menemen´de gerçekleştirildi.

Dereceye giren sporcular Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Özlem Günay Karataş tarafından madalya ve kupalarla ödüllendirildi.

 

Atatürk Koşusu Sonuçları:

 

ATATÜRK KOŞUSU SONUÇLARI

 

Yıldız Kızlar

 

Ferdi Sıralaması

 

1-Rojin AKYILDIZ     Okulu: 80.Yıl.O.Okulu

 

2-Fatma SAĞMALI  Okulu: Gazi O.Okulu

 

3-İrem YAKUT        Okulu : Ulukent.O.Okulu

 

Takım Sıralaması

 

1-Asarlık 80. Yıl O.Okulu

 

2-Ulukent O.Okulu

 

3-Gazi Orta Okulu

 

Yıldız Erkekler

 

Ferdi Sıralaması

 

1-Davut YAŞAR           Şehit Er Serdar Amak O.Okulu

 

2-Ercan NAMAL          100.Yıl O.Okulu      

 

3-Hüseyin ATAKUL İrfan Erdem O.Okulu

 

Takım Sıralaması

 

1-Egekent 2 O.Okulu

 

2-Haykıran O.Okulu

 

3-Ulukent O.OKULU

 

Genç Kızlar

 

Ferdi Sıralaması

 

1-Güzel BEYDÜZ                       Nene HATUN Mesleki T.A. Lisesi            

 

2-Nuray ÖZGEL                         Atatürk Anadolu Lisesi           

 

3-Yıldız YAZICI                           Atatürk Anadolu Lisesi           

 

Takım Sıralaması

 

1-Atatürk Anadolu Lisesi       

 

2-Menemen Anadolu Lisesi

 

3-Uluğbey Ç.P.A.Lisesi

 

ATATÜRK KOŞUSU SONUÇLARI

 

Genç Kızlar

 

Ferdi Sıralaması

 

1-Güzel BEYDÜZ                       Nene HATUN Mesleki T.A. Lisesi            

 

2-Nuray ÖZGEL                         Atatürk Anadolu Lisesi           

 

3-Yıldız YAZICI                           Atatürk Anadolu Lisesi           

 

Takım Sıralaması

 

1-Atatürk Anadolu Lisesi       

 

2-Menemen Anadolu Lisesi

 

3-Uluğbey Ç.P.A.Lisesi

 

 

 

Genç Erkekler

 

Ferdi Sıralaması

 

1-Fahrettin ÇİFCİ                      Menemen Mesleki Tek.And.Lisesi

 

2-Yusuf PARLAK                       Menemen Mesleki Tek.And.Lisesi

 

3-Özcan DENİZ                         Menemen Mesleki Tek.And.Lisesi

 

Takım Sıralaması

 

1-Menemen Mesleki Tek.And.Lisesi

 

2-Uluğbey Ç.P.A.Lisesi

 

3-Menemen Anadolu Lisesi

 

Haber: S. Derya BOSUT