Adım Adım Finale

Özel Menemen Özgür Ortaokulu yıldız erkek basketbol takımı MEB il müsabakaları grup eleme maçlarını başarılı bir şekilde kazanarak, çeyrek final maçlarının ilk etabında geçtiğimiz pazartesi günü Özel Yelki Oğuzhan Özkaya Ortaokulu ile karşı karşıya geldi.

Özel Menemen Özgür Ortaokulu yıldız erkek basketbol takımı MEB il müsabakaları grup eleme maçlarını başarılı bir şekilde kazanarak, çeyrek final maçlarının ilk etabında geçtiğimiz pazartesi günü Özel Yelki Oğuzhan Özkaya Ortaokulu ile karşı karşıya geldi. Hızlı başlayan karşılaşmada gülen taraf  81-37 sonuçla Menemen Özgür Ortaokulu (İngiliz Kültür Koleji) oldu.  Bu skorla 2. maça çıkmaya hak kazanan Menemen Özgür Ortaokulu (İngiliz Kültür Koleji) dün Ege Üniversitesi GVO ile Halkapınar Spor Salonunda karşılaştı. 86 ? 36 biten maçta galip gelen taraf Menemen ekibi oldu. Bu sonuçla Menemen Özgür Ortaokulu (İngiliz Kültür Koleji) bir sonraki etaba çıkma şansını yakaladı.

Özel Menemen Özgür Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve aynı zamanda takım koçu olan Levent Aksu elde ettikleri bu galibiyetlerden dolayı mutlu ve heyecanlı olduklarını belirterek, alınan galibiyetlerin takımın günlük hayattaki moral ve motivasyonunu arttırdığını, derslerinde yükselme gözlendiğini söyleyip oyuncularını ve oyuncularına desteklerinden dolayı velileri tebrik etti.

Haber Gökay ÖZALP