Menemen Atatürk Anadolu Lisesi´nde Büyük Onur

İlçemizin güzide okullarından olan Menemen Atatürk Anadolu Lisesi bayan voleybol takımı, İzmir Bölgesel Liseler Arası Bayan Voleybol Turnuvasında ilçenin gurur kaynağı oldu. Evine 4 kupayla dönen takım, Antalya´da düzenlenecek olan Türkiye Finallerinde şa

Menemen Atatürk Anadolu Lisesi´nde Büyük Onur

İlçemizin güzide okullarından olan Menemen Atatürk Anadolu Lisesi bayan voleybol takımı, İzmir Bölgesel Liseler Arası Bayan Voleybol Turnuvasında ilçenin gurur kaynağı oldu. Evine 4 kupayla dönen takım, Antalya´da düzenlenecek olan Türkiye Finallerinde şampiyonluğu hedefliyor!

 

Menemen Belediyespor Kulübü Antrenörü ve Menemen Atatürk Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yapan Mehmet Emin Arslanboğan, 2015 ? 2016 eğitim ? öğretim döneminde koçluğunu yapmış olduğu ?Filenin Sultanları?nı uzun yıllar emek sarf ederek bugünlere taşıdıklarını yapmış olduğu basın açıklamasında dile getirdi.

 

Bekle Milli Takım Biz Geliyoruz...

Arslanboğan; ?Öğrencilerimiz özellikle Menemen Atatürk Anadolu Lisesi için başarılı olmaya çalışıyorlar ve bunu da başarmış durumdalar.  Hem ilçemiz hem de okulumuzu en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Şu anki çalışmalarımızda Türkiye Şampiyonası için  kulüp yıldız takımımız İzmir´de ilk 4 takım arasına girerek aynı hızla devam etmekte. Ayrıca ilde düzenlenen il içi plaj voleybolu müsabakalarında da İzmir İl 2.´liğini yakalayarak Antalya´ da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hazırlanıyoruz. Menemen tarihinde bu başarıyı yakalamış olmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu sene okul takımı olarak İzmir´de yapılan maçlarda hem kulüpte hem okul takımında 9 oyuncumuzla başarıyı arttırmış olduk. Ayrıca şu anda da Yıldız Milli Takımı´nda ara dönemde seçilerek Eczacıbaşı´nda oynamaya başlayan Melis Katipoğlu adlı öğrencimiz bizi hala gururlandırmaya devam ediyor. Çevremizde bulunan Menemen´deki velilerin de çocuklarını bizim okulumuza göndermeleri gerektiğine inanıyorum. Sonuç olarak hem beldemizin hem de okulumuzun başarısını daha da ileri taşımış oluruz.? diyerek sözlerini tamamladı.

 

Menemen´in Sesi Antalya´da

Okul Müdürü Mustafa Efe ise,?Sporu sevdiren, öğrencilerimizi cesaretlendiren Mehmet Emin hocamız. Başarı öncelikle onun, aynı zamanda öğrencilerimizin ve diğer beden eğitimi hocalarımızın da. Hepsinin arasında çok büyük destek ve uyum var. Okulumuzun imkanları da elverişli. Düşünüldüğünde, bahçemiz, spor salonumuz Türkiye ve Menemen standartlarına göre fena değil. Ekonomik şartlarımız iyi olsa çok daha fazla başarıyı elde ederek iyi yerlere geleceğiz. Belediye başkanımıza, bizi destekleyen esnafa, ilçe milli eğitim müdürlerimize teşekkür ediyor ve yardımlarını esirgememelerini istirham ediyoruz? diyerek  sözlerini tamamladı.

 

Deniz GÜL