Mavili, Yeşilli ve Lezzetli

Keşfedin

Mavili, Yeşilli ve Lezzetli

Keşfedin

Dere Boyu Girit Meyhanesi olarak amacımız; Menemen´deki meyhane kültürünü aile konseptiyle herkese ulaştırmak. Müşterilerimize nezih, huzurlu bir ortamda eğlenceli keyifli geçirmelerine yardımcı olmak.

 

Uzun uzun kavaklarla bezili dere boyunda, mavi ile yeşilin, kuş ve su seslerinin birbirine karıştığı mekanında açık ve kapalı alanlarıyla, ağır sıcaklara inat serin ortamı ile benzersiz bir yer; Dere Boyu Girit Meyhanesi... 

 

Resul Ustamızın zengin ızgara çeşitlerini, mükemmel yaprak ciğerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Taze ve enfes mezelerimizin yanında Girit Usulü mezelerimizi de damak zevkinize sunuyoruz. Saç kavurma, et sote gibi özel taleplerinizi de özenle hazırlıyoruz.

 

Güler yüzlü hizmetimizle, müşteri memnuniyetine verdiğimiz değerle,

bol ikramlarımızla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine talibiz. 2 yılı aşkın bir süredir Menemen´de damak zevkiniz için lezzetler üretiyoruz.

 

Dijitürk ve Tivibu yayınlarımızda dev ekran keyfi ile müşterilerimize stat atmosferinde heyecanlı maçlar izleme imkanı sunuyoruz. Hedefimiz tüm hemşerilemizinde aileleriyle birlikte huzurla gelip meyhane konseptinde zengin lezzetlerimizi keşfetmeleri, hemde güvenle hoş vakitler geçirebilecekleri bir ortam sunuyoruz.  Neden böyle bir yere gelirsiniz? En önemlisi lezzet, güleryüz, samimiyet. Ardından rahat, huzurlu bir ortam sonuç olarak açık havada gibisiniz. Yabancı insan yok, kendinizi aile ortamında hissediyorsunuz. Gündüz saatlerinde meyhane değil çok daha keyifli bir restaurant havasında. Hem ekonomik hem lezzetli. Hiç bir koşulda

ürün kalitemizden ödün vermeden, olabilecek en uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Park yeri ve ulaşım sorunu olmayan Dere Boyu Girit Meyhanesi, Anadolu Caddesi´nin hemen yanıbaşında. Aracınız yoksa kent içerisinde dilediğiniz noktaya ücretsiz bırakıyoruz.

 

Ben Erman Onaran 1977 Menemen doğumluyum. Menemen E.M.L. metal işleri bölümü mezunuyum. Aynı zamanda turizm otelcilik eğitimi de alarak türlü otellerde mesleğimi pekiştirdim. Rahmetli babam Hayri Onaran Menemen´in eski esnaflarından olduğundan esnaflığı ve ticareti çekirdekten yetişerek öğrendim.

Hedef olmadan başarı olmaz ilkesini benimsemiş bir işletmeyiz hep daha iyi dahada iyisini yapmaya çalışıyoruz. Kalitemiz her zaman artarak siz hemşerilemizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

 

Deniz GÜL