23 Nisan Coşkusu Yaşandı

Özel Menemen Başarı Anaokulu 23 Nisan günü gerçekleştirdiği Kahvaltı ve Uçurtma Şenliğinde veliler ve çocukları keyifli bir Pazar günü yaşadı.

Özel Menemen Başarı Anaokulu 23 Nisan günü gerçekleştirdiği Kahvaltı ve Uçurtma Şenliğinde veliler ve çocukları keyifli bir Pazar günü yaşadı.   

Özel Menemen Başarı Anaokulu Kurucusu Aylin Damar Eş yaptığı açıklamasında, ?Atatürk´ün çocuklara armağan ettiği milletimizin gurur ve coşku gününü biz de coşkuyla kutladık. Velilerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte şahane bir gün geçirdik. Atatürk´ün çocuklara armağan ettiği bu günde yaklaşık 200 velimizin katılımıyla Eski Foça yolu üzerindeki Zeytinli Bahçede çocuklarımızla birlikte kahvaltımızı yaptıktan sonra onlarla beraber ip de atladık, futbol maçımızı da yaptık, uçurtmamızı uçurup böyle özel ve anlamlı bir günde hep birlikte keyifli dakikalar yaşadık? diye ifade etti.

Bu Tür Etkinliklerimiz Devam Edecek

Kısa süre içinde birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini belirten Hülya Şimşek de, ?Bunların içinde belediyemizin yapmış olduğu Gölpark ziyaretimizde çocuklarımız orada hayvanat bahçesini gezip hayvanları daha yakından tanıma fırsatı bulmuşlardır. Ama hafta sonu yapmış olduğumuz etkinlik tam anlamıyla bizleri çok memnun etti.  Neredeyse tüm gün beraber olan çocuklarımızın, aileleri de birbirlerini bu vesileyle tanıyıp hoş dakikalar geçirmelerine sebep oldu. Gün bitiminde herkes o kadar mutluydu ki bu tip etkinliklerin devamını isteriz demekten kendilerini alamadılar. Biz de Özel Menemen Başarı Anaokulu olarak Ata´mızın çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmanın onuru ve gurur içindeyiz. İnşallah bu tip etkinliklerimiz bundan sonra da devam edecek? dedi.

Haber: S.Derya BOSUT