Dördüncüsü Düzenlendi

Menemen Esnaflar Odası´nın üyelerinden gelen talepler üzerine son bir yıllık süreçte gerçekleştirdiği hijyen eğitimlerinin 4´üncüsü geçtiğimiz çarşamba günü yapıldı. 45 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen seminer tüm gün devam etti. Eğitim sonunda katıl

Menemen Esnaflar Odası´nın üyelerinden gelen talepler üzerine son bir yıllık süreçte gerçekleştirdiği hijyen eğitimlerinin 4´üncüsü geçtiğimiz çarşamba günü yapıldı. 45 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen seminer tüm gün devam etti.  Eğitim sonunda katılımcılar sınavdan geçti.

?Esnafımız Bizden Talep Etsin Yeter?

Konuyla ilgili gazetemize açıklamada bulunan Menemen Esnaflar Odası Başkanı Ziya Demir

? 1 yılı aşkın süre önce göreve başlayan ekibimizle beraber gerçekleştirmiş olduğumuz hijyen eğitimlerimizin 4´cüsünü de tamamlamış bulunuyoruz. Bu eğitimlerimizi esnaflarımızdan gelen talepler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Eğitimimize ciddi bir katılım (45 Kişi) sağlandı. Bu tür eğitimler için gelen her talebi değerlendirmek bizim boynumuzun borcudur. Çünkü biz bu yola hizmet için çıktık. Bunun karşılığında da bu talepleri gerçekleştirmek durumundayız. Yeter ki esnaflarımız bizden talep etsinler biz her zaman esnafımızın taleplerini gerçekleştirmek için buradayız? dedi.

Bu ay içinde yeni bir eğitimi daha başlatacaklarını belirten Demir ?Şu an 25 kişi civarında esnafımız kurs için bize başvurmuş durumda. O yüzden hiç vakit kaybetmeden bu kursumuzu da açacağız. Durmak yok hizmet için yola devam edeceğiz.? diyerek sözlerini tamamladı.

Haber S. Derya BOSUT