Cumhur İttifakı Menemen Belediye Başkan Adayı Durmaz Bayraktar; “MİLLET İÇİN YOLA ÇIKTIK”
Menemen´de, AK Parti ve MHP´nin oluşturduğu Cumhur İttifakı ile CHP ve İyi Parti´nin oluşturduğu Millet İttifakı arasında Belediye Başkanlığını kazanmak için büyük bir yarış yaşanıyor.
Tarih: 8.3.2019 11:58:23/ 388okunma / 0yorum

Menemen´de, AK Parti ve MHP´nin oluşturduğu Cumhur İttifakı ile CHP ve İyi Parti´nin oluşturduğu Millet İttifakı arasında Belediye Başkanlığını kazanmak için büyük bir yarış yaşanıyor.  Cumhur İttifakı Menemen Belediye Başkan Adayı AK Parti´li Durmaz Bayraktar,  Cumhuriyet Meydanı´nda düzenlenen ve vatandaşların yoğun katılımıyla miting gibi geçen Meclis Üyesi Aday Tanıtım Toplantısında hem projelerini açıkladı hem de Millet İttifakı´na yüklendi.

 

Cumhur İttifakı Menemen Belediye Başkan Adayı Durmaz Bayraktar;

 

“MİLLET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Menemen´de, AK Parti ve MHP´nin oluşturduğu Cumhur İttifakı ile CHP ve İyi Parti´nin oluşturduğu Millet İttifakı arasında Belediye Başkanlığını kazanmak için büyük bir yarış yaşanıyor.  Cumhur İttifakı Menemen Belediye Başkan Adayı AK Parti´li Durmaz Bayraktar,  Cumhuriyet Meydanı´nda düzenlenen ve vatandaşların yoğun katılımıyla miting gibi geçen Meclis Üyesi Aday Tanıtım Toplantısında hem projelerini açıkladı hem de Millet İttifakı´na yüklendi.

 

AK Parti Menemen İlçe Başkanı Muzaffer Sıtkı Yüksel ve MHP İlçe Başkanı Ali Rıza Bölük´ün konuşmalarının ardından kürsüye gelen Durmaz Bayraktar, Cahit Sıtkı Tarancı´nın “Memleket İsterim” şiirini okudu ve ardından Menemen´in mahallelerini tek tek selamladı. Menemenlilere “Sizleri çok seviyorum” diye seslenen Bayraktar´a Menemenliler ise “Durmaz Başkan” sloganları ile karşılık verdi.

 

Bayraktar; “Milletten bir şey gizlemeye gerek yok

Hemşehrilerinin yoğun sevgi gösterileri arasında konuşmasına devam eden Durmaz Bayraktar “Ben sizin kardeşliğinize talibim. Meclis listesine konulan kardeşlerimizle birlikte karşınızdayız. Ekip arkadaşlarımın tamamına kefilim. Bugün burada iftiharla söylüyorum. Ben AK Parti ve MHP´nin ortak adayı olarak karşınızdayım. Adını Cumhur İttifakı koyduğumuz kardeşlik hukukuyla buradayız. Bu hukuk 1 Nisan´dan sonra da artarak devam edecek” dedi.

Ardından Milet İttifakı´na seslenen Bayraktar; “Aynı şekilde tüm adaylardan da ittifak ortaklarını açıklamalarını bekliyoruz. Bunu millet adına talep ediyoruz. Milletten bir şey gizlemeye gerek yok. Yaptığın şeyden utanmıyorsan, bunu çık millete açıkla. Utanıyorsan, o zaman yapma kardeşim, yapma. ‘Millet için yola çıktık´ diyoruz değil mi? Alandaki herkes bunu söylüyor. O zaman milletten hiçbir şeyi gizlemeyeceğiz. Daha bugün milletten bir şeyleri gizlemeye başladıysan, kim bilir daha neler gizliyorsun. Yarın Allah korusun seçimi kazanırsan, kim bilir başka hangi şeyler ortaya çıkacak. Bunları açıkla diyoruz. Kime ne söz verdiysen bunları açıkla. Herkes bilsin istiyoruz. Bugün burada ekip arkadaşlarımızla birlikte karşınızdayız. Her birini size takdim ediyorum. Sırası gelen arkadaşımın Cumhur İttifakının hangi ortak partisine ait olduğunu da söyleyeceğim. Niye, milletten bir şey gizlememek için…” sözlerinin ardından Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarını tek tek hemşehrilerine tanıttı.

 

“Hizmet için 1 Nisan´ı beklemiyoruz”

Menemen´e ve Menemenliye hizmet etmek için 1 Nisan´ın gelmesini beklemediklerine dikkat çeken Durmaz Bayraktar şunları söyledi; “Hizmet beklemez diyoruz. Bakın Kasımpaşa ve Irmak Mahallemize iki tane okul binası kazandırdık. İkinci dönemde başlamayı planlıyorduk ancak okul müdürlerimizle yaptığımız görüşmede, ‘Çocukların düzenlerini bozmayalım´ dediler biz de kabul ettik. Önümüzdeki dönemde Kasımpaşa Mahallesindeki öğrenciler; ilk dört sınıf bir binada, ikinci dört ve 8. sınıflar ayrı bir binada eğitime başlayacaklar. Şimdiden müjdemiz olsun diyoruz.”

 

Aşırı yağışlar nedeniyle zarar gören Menemen çiftçisinin de yardımına koştuklarını söyleyen Bayraktar şöyle dedi; “Yağışlardan büyük zarar gören ova köylerimize gittik. Ve o gün çiftçimizin zararlarının karşılanacağı sözünü verdik. İlçe Tarım Müdürlüğümüz hasar tespitlerini tamamladı. Tarım Bakanımız buraya geldi ve söz verdi. Çiftçilerimizin tüm zararları karşılanacak. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz.”

 

“Şov Değil, İş Yapıyoruz”

Millet İttifakı ile Cumhur İttifakı arasındaki zihniyet farkını Menemen´den bir örnekle açıklamak isteğini söyleyen Durmaz Bayraktar şöyle devam etti; “Bir örneği burada özellikle anlatmak istiyorum. Çok ibretlik bir şey.  Aramızdaki farkı da ortaya koyan bir şey. Koyundereli vatandaşımız hemzemin geçitten aracıyla, traktörüyle karşı tarafa geçemiyordu. Dedik ki; böyle şey olmaz, gidip o hemzemin geçidi açalım. Vatandaş toplandı. Koyundere´nin eski Belediye Başkanı, Koyundereli vatandaşa şunu soruyor; ‘Hayırdır neden toplandınız.´ Diyorlar ki; ‘AK Parti´nin Belediye Başkan Adayı gelecek. Bu hemzemini açacağını söylüyor.´ Eski Belediye Başkanı şu cevabı veriyor; ‘AK Parti Adayı buraya şov yapmaya geliyor. O hemzemin geçidi bırakın Belediye Başkan Adayını, bir Allah´ın kulu açamaz. Dağılın gidin.´ Biz o gün saat 12:00´de kapalı hemzemin geçidinin olduğu yere gittik. Aynı gün saat 14:00´te, yıllardır açılmayan o hemzemin geçidi iki saatte açtık. Demek ki neymiş; AK Parti adamı şov değil, iş yapıyor. İş yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki 5 yıl da Menemen´e bir ufuk vermek istiyoruz. Menemen bir marka bir şehir olsun istiyoruz. Menemen bir tarım kenti, bir sanayi kenti, turizm kenti, spor kenti olsun istiyoruz. Bu amaçla projelerimizi hazırladık.”

 

“5 yıl içinde 5 bin genç iş sahibi olacak”

“Gençliğin umudu Durmaz Bayraktar” sloganı atan gençlere müjdeler veren Bayraktar konuşmasına şöyle devam etti; “Bizim size sevdamız var gençler. En çok sizin için geliyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içinde 5 bin gencimizi iş sahibi yapacağız. Bunu boş bir vaat olarak söylemiyoruz. 5 bin genci iş sahibi yapmak için gerekli görüşmelerimizi yaptık. İmar düzenlemelerini yapıp, Tarımsal Amaçlı Organize Sanayi Bölgesini kuruyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Yine aynı amaca yürümek için, Maltepe´de bulunan Serbest Bölgeyi 1.7 milyon m2 büyütüyoruz. Burada çok ciddi firmalarla görüşmelerimizi yaptık. Orada onlarca fabrika kurulacak, şimdiden müjdemiz olsun. İlk gün geldiğimizde söylemiştik. Menemen denilince artık akla soğanlı mı, soğansız mı? sorusu gelmeyecek. Menemen denilince akla üniversite gelecek, üniversite. Bir aydır bu konuda çalıştık. YÖK´te bekleyen konuları sonuçlandırdık. Geçtiğimiz hafta içerisinde yazıları üniversitemize ulaştı. Menemen´imize bir tane Veterinerlik Fakültesi, bir tane de Ziraat Fakültesi kuruluş yazıları geldi. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Bir de buradan ilan ediyoruz. Menemen´in merkezinde 1500 kişilik kız öğrenci yurdu, 1500 kişilik erkek öğrenci yurdu olacak, şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Yine eğitimde fırsat eşitliğini önemsiyoruz. Bugün Menemen Belediyesi´nin güzel bir hizmeti var. Ücretsiz 2 ayrı şubede Belediye Dershanemiz var. Ben Belediye Dershanesi kurulduğu dönemde Menemen Belediye Meclis Üyesi´ydim. O gün hiç gocunmadan şunu söylemiştim. Eğitime yapılan yatırım, insana yapılan yatırımdır. İnsana yapılan yatırım, geri dönüşümü en yüksek yatırımdır. Mevcut Belediye Başkanı´na ‘Sizi tebrik ediyorum´ demiştim. Bugün de aynı duygu ve düşüncedeyim. Bu iki şubemiz aynı şekilde hizmet vermeye devam edecek. Peki yeterli mi, yeterli değil. Güzel olan bir iş varsa bunu büyüteceğiz. Menemen´e Belediye Dershanesinin 3. şubesini açacağız. Şimdiden müjdemiz olsun. Ve yine bu kapsamda Menemen´deki öğrenci ve çocuklarımızın yaz tatillerinde vakitlerini geçirebilmeleri için ücretsiz yaz kurslarını arttırarak devam edeceğiz. Futbolda, basketbolda, voleybolda, yüzmede ve de güreşte ücretsiz yaz okullarımız devam edecek. Şimdiden müjdemiz olsun. Bugün anne, babalar dün bizim yaşadığımız şeyleri yaşamasınlar diye, bisiklet isteyen çocuğuna efkarlı gözlerle bakmasın diye, 8. sınıftan mezun olan öğrencilerimizin tamamına ücretsiz bisikletlerini evlerinde teslim edeceğiz.”

 

Menemen´in kültürel hayatı canlanacak

Gençlik milli ve manevi değerlerini öğrensin diye öğrencileri ücretsiz olarak konaklamalı olacak şekilde Çanakkale Şehitliği´ne götüreceklerini söyleyen Durmaz Bayraktar, Menemen´in bir kültürel değerlerine de sahip çıkılacağını söyleyerek; “Bakın bir TAŞHAN´ımız, bedestenimiz, tenekecilerimiz, merdivenli pazar yerimiz, kilisemiz var. O bölgelere Kültür Bakanlığı´nın desteğiyle çok ciddi restorasyon projeleri gerçekleştireceğiz. Ve oraları çok ciddi kültür ve turizm havzasına dönüştüreceğiz. Ve bugün esnafla orada oturan vatandaşın bir türlü anlaşamadığı bir lise yolumuz var ya, o lise yolunu canlandıracağız. Lise Yolu´nu bir sanat sokağı haline getireceğiz. Yine bu kapsamda öteden beri biliyoruz ki Menemen aynı zamanda bir testi şehri. ‘Menemen testisi gibi dizilmek´ diye bir deyim var. O yüzden bütün burada testi ve seramik üreticileriyle el ele vereceğiz. Menemen´de kültür ve turizme çok büyük katkısı olacağını düşündüğümüz Seramik Vadisi ve Çömlek Köy Projemizi mutlaka Kültür Bakanlığı ile birlikte oluşturacağız” dedi.

 

“Kadınlarımızı önemsiyoruz”

Durmaz Bayraktar, kadınlara verdikleri önemi ise şu sözlerle ortaya koydu; “Bakın hala bir Kadın Sığınma Evimiz yok. Kadın Sığınma Evi´ni en geç 6 ay içerisinde kullanılabilecek şekilde hali hazıra getireceğiz. Yine bu kapsamda gerek Halk Eğitim´de gerek Menemen Belediyesi´nin kurslarında, kadınlara yönelik gerçekleşen el sanatları kurslarını arttırarak devam edeceğiz. Ama kadınlarımızdan şöyle bir şikayet alıyoruz. ‘Bu kurslarda malzemeler pahalı, alamıyoruz´ diyorlar ya, kurslardaki malzemelerin tamamını ücretsiz olarak belediye karşılayacak. Burada kurs gören, üretim yapan kadınlarımıza destek olmak amacıyla bir tane Menemen merkezde, bir tane de Ulukent´te üretilen bu el sanatlarının satışı için kadınlarımıza ücretsiz yer tahsis edeceğiz. Yine bu amaca hizmet etmek amacıyla her yıl Menemen´de el sanatları fuarı gerçekleştireceğiz. Ve ipek koza yetiştiriciliğini özellikle köylerimizdeki kadınlarımız aracılığıyla mutlaka başlatacağız. Bu şekilde çok ciddi bir gelir kapısı oluşturacağız. Hem kadınlarımıza hem de ailelerine müjdemiz olsun.”

 

“Engelliler ve Aileleri yalnız olmayacak”

Engelliler ve ailelerine yönelik projelerini de anlatan Bayraktar; “Gelir gelmez en geç iki ay içinde belki daha bile erken, hemen down kafeteryayı oluşturacağız Menemen´de. Derhal ve suretle, burada engelli kardeşlerimiz çalışacaklar. Engelli çocuğu olan ailelerimiz ciddi sıkıntılar yaşıyor, bunu biliyoruz. Mevcut oyun parklarını kullanamıyorlar. Engelli kardeşlerimizin kullanabileceği oyun parkları mutlaka oluşturacağız. Yine engelli çocuğu olan ailelerin yaşadığı bir sıkıntı var. Anne babadan biri çalışıp biri evdeyse ve dışarıya çıkması gerekiyorsa, çocuğunu bırakacak yer arıyor ya, işte o yer biz olacağız. O vicdan Menemen Belediyesi olacak. Saatlik engelli bakım merkezlerini Menemen´de pek çok noktada oluşturacağız. Yine yakın arkadaşlarımdan biliyorum. Engellilerin hastaneye ulaşımında problem var. Bakın bu konuda birkaç ayrı istasyon oluşturacağız. Refakatçi eşliğinde engellilerimizin hastaneye ulaşımlarını ücretsiz şekilde sağlayacağız” diye konuştu.

 

“Can dostlar da çocuklar da Belediye güvencesinde…”

Menemen´de sokak hayvanları konusunda yaşanan sıkıntıları da gidereceklerini söyleyen Bayraktar şöyle devam etti; “Göreve gelir gelmez derhal başlamak koşuluyla iki tane hayvan barınağını oluşturacağız. Ve bu barınaklarda bir yandan sokak hayvanları için hem güvenli, hem huzurlu alanlar yaratırken, bir yandan da sokaklar çocuklarındır düsturunu hayata geçireceğiz.”

 

“Yeşil alan miktarı 2 kat artacak”

Menemen´de 5 yılda yeşil alan miktarını iki katına çıkaracaklarını söyleyen Bayraktar; “Menemen´de yeşil alan sıkıntısı hem m2 olarak var, hem de oluşturulan yeşil alanların vatandaş tarafından kullanılamama problemi var. İddiayla söylüyoruz. Menemen´de 5 yılda yeşil alan miktarını iki katına çıkaracağız. Yeşil alanlar halkındır. Oluşturduğumuz bu yeşil alanlarda belediye olarak biz hizmet vereceğiz. Hem ucuz olacak, hem güvenli olacak, hem de o parka gittiğinizde bir şey yemek içmek zorunda kalmayacaksınız” dedi.

 

“Biz millete hizmet sevdalılarıyız”

Belediye Başkanı olduğu takdirde kapısının herkese açık olacağını ifade eden Durmaz Bayraktar; “Menemen´e bir vizyon katacağız. Vatandaş hamdolsun verdiğimiz söze inanıyor. Bugün Menemen sokaklarında söylenen bir şey var. ‘Durmaz Bayraktar bir söz verdi mi tutar!´ Allah aramızdaki bu güven duygusunu hiç eksiltmesin. Çünkü bu güven duygusu kolay kolay oluşmuyor. Pek çok yerde soruluyor. ‘Bugün geliyorsunuz, bizi görüyorsunuz, gözümüzün içine bakıyorsunuz. Yarın size ulaşabilecek miyiz?´ En başta dedim ya, milletten kaçacak olsak bu göreve talip olmayız biz. Biz bu milleti seviyoruz. Bu millete hizmet etmeyi seviyoruz. Allah aramızdaki bu sevdayı hep arttırsın. Biz makam mevki peşinde değiliz. Biz millete hizmet sevdalılarıyız. Makamları da millete hizmet yolunda kullanacağız. Yarın da gözünüzün içine bakmaya devam edeceğiz. Hiç şüpheniz olmasın” diye konuştu.

 

Cumhur İttifakı Menemen´de Kenetlendi

AK Parti Menemen İlçe Başkanı Muzaffer Sıtkı Yüksel, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Aday Tanıtım Toplantısı´nda;Cumhur İttifakı olarak çıkmış olduğumuz bu yolda Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimle Adalet ve Kalkınma Partili kardeşlerimle mükemmel bir kenetlenme içine girdik. Birlik ve beraberliğimiz dostlarımıza güven, düşmanlarımıza korku saldı” sözlerine yer verirken, MHP Menemen İlçe Başkanı Ali Rıza Bölük ise şöyle konuştu;Bu seferki mahalli idareler seçimleri bu güne kadar yapılmış olanlardan her katında farklıdır. Bu seçim ülkemizin beka meselesidir. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde kaç belediye kazanırız, kaçını kaybederiz gözüyle bakmadık. Seçimler bekamızın sağlam ve sarsılmaz demokratik esaslara bağlı olmasını, Türkiye´nin önünü kesebilecek sinsi, kurgu ve kuşatmaların bertaraf edilmesini amaçlıyor. Bu ittifakın özünde vatan sevgisi, Türk milletine mensubiyet şuuru vardır. Bizler Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti olarak gayet net, hiçbir şeyi gizlemeden dimdik halkımızın karşısına çıktık.”

 

Cumhur İttifakı Sevgi Yolu´nda Seçim Bürosu Açtı

Menemen Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Cumhur İttifakı´nın Sevgi Yolu´ndaki Seçim Bürosu´nun açılışını gerçekleştiren Cumhur İttifakı Menemen Belediye Başkan Adayı Durmaz Bayraktar hemşehrilerine şöyle seslendi; “Seçim bürosu açmak adetten dediler. Ben hep şunu söylüyorum. Bir seçim büromuz eksik olabilir. Büyük büyük otobüslerimiz olmayabilir. Büyük büyük otobüslerin üstüne çıkıp millete oradan bakmayabiliriz. Hepsi eksik olabilir ama tek bir şeyimiz olsun dedik ‘Hizmetimiz milletin yüreği olsun´ dedik. Ve gururla onurla görüyorum ki bu milletle aramızda artık bir sevda var, artık bir aşk var. Öyle maddiyatla, araçla gereçle bu iş olmaz. Allah aramızdaki sevdayı hep arttırsın. Seçim büromuzun açılışı hayırlı uğurlu olsun.”

Haber: Erhan ÖZALP

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
DİŞ HASTALIKLARI BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ BOZABİLİR
DİŞ HASTALIKLARI BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ BOZABİLİR
Diş enfeksiyonları bir geçiş yolu bulup vücudun farklı bölgelerinde zararlı bakterilerin yayılmasına sebep olabilir
Stockholm notları. Anlamı…
Stockholm notları. Anlamı…
Stockholm notları. Anlamı kütük şehri olan on beş adadan oluşmuş bir Avrupa kenti.
YENİ DOĞAN BEBEK ADET GÖRÜR MÜ?
YENİ DOĞAN BEBEK ADET GÖRÜR MÜ?
Doğumunu yaptırdığım kadınların hem kendileri hem de bebekleri hakkında uzun zaman danışmanlık yapmaya çalışıyorum.
ON SEKİZ MART
ON SEKİZ MART
Dalga Dalga Semanda Albayrak Tarihin Zafer Ünlü Ünlü Her Yaprak
Çanakkale Zaferi 104 Yaşında
Çanakkale Zaferi 104 Yaşında
18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi´nin 104´üncü yıldönümü etkinlikleri kapsamında ilçemizde ilk olarak Askeri Şehitlikte anma programı gerçekleştirildi
Tüm Şehitler İçin Lokma
Tüm Şehitler İçin Lokma
Menemen Esnaflar Odası tarafından oda önünde tüm şehitlerimiz için lokma hayrı gerçekleştirildi.
“KADIN YÜKSELSİN”
“KADIN YÜKSELSİN”
Havacılık–uzay alanında toplumsal cinsiyet dengesinin geliştirilmesi ile bu endüstrilerde kadın sayısı ve seviyesini arttırmak amacıyla dünya genelinde Dünya Havacı Kadınlar Enstitüsü (İWOAW) tarafından koordine edilen ‘Dünya Havacı Kadınlar Haftası´ bu yıl 4-10 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Son Yolculuğuna Uğurlandı
Son Yolculuğuna Uğurlandı
Neşe Ege´nin eşi, Serkan Ege ile Burcu Şahin´in babaları, Naim, Rana, Irmak ve Ege´nin dedeleri Menemen´in taksici esnaflarından Seyrek doğumlu Naim Ege(68), geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yaşamını yitirdi.
Kızılay´dan Şehitlere Lokma Hayrı
Kızılay´dan Şehitlere Lokma Hayrı
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü´nde Türk Kızılayı Menemen Şubesi tarafından lokma hayrı gerçekleştirildi.
Lider KEyifli
Lider KEyifli
TFF 2. Lig Kırmızı Grup´ta Sivas Belediyespor ve Zonguldak Kömürspor galibiyetleriyle liderlik koltuğuna kurulan temsilcimiz Menemen spor, konuk ettiği Kırklarelispor´u da tek golle geçerek şampiyonluk yolunda önemli bir virajı döndü: 1-0.
Menemen´in Gururu Cevdet Kömürcüoğlu
Menemen´in Gururu Cevdet Kömürcüoğlu
Dün akşam saatlerinde Kosava´nın Priştine şehrindeki Fadil Vokrri Stadyumu´nda...
Milli Eğitim Camiasının Konukları Vardı
Milli Eğitim Camiasının Konukları Vardı
İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi ve Eski Milli Futbolcu, İzmir Milletvekili Alpay Özalan; Şehit Hakan Gülşen Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda, kurum ve okul müdürleri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.
U14 sporcusuna gelen milli davet
U14 sporcusuna gelen milli davet
U14 Genç Milli Takımı´nın kadrosunda bulunan Menemenspor futbolcusu Koray Büberci, 21-27 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul´da yapılacak olan hazırlık kampına davet edildi.
U18 ERKEK TAKIMI 2.TUR 1.MAÇINI KAZANDI...
U18 ERKEK TAKIMI 2.TUR 1.MAÇINI KAZANDI...
Türkiye Basketbol Federasyonu, İzmir il temsilciliği tarafından düzenlenen U18 Erkekler Ligi toplam 4 grup 34 takımın katılımı ile gerçekleşiyor.
DİŞ SIKMA VE ÇENE EKLEMİ
DİŞ SIKMA VE ÇENE EKLEMİ
Stres ne yazık ki artık hayatın erteleyemediğimiz, öteleyemediğimiz parçası.
YAŞ ALMAK
YAŞ ALMAK
Yıllar geçtikçe yaş mı alıyoruz; yaşlanıyor muyuz? Sanırım bu hayata bakışla ilgili bir durum.
14 MART TIP BAYRAMI
14 MART TIP BAYRAMI
Tıp Bayramı dünyanın çeşitli ülkelerinde tıp çalışanlarının hizmet sorunlarının gündeme getirilmesi ve başarılı tıp insanlarının ödüllendirilmesi için kutlansa da dünya çapında kabul edilmiş tek bir günü ve tek bir kutlama biçimi oluşmamıştır.
SİGARA
SİGARA
Alkolle Akrabadır İkisi İkisinin de Beş Para Etmez Derisi
İstiklal Marşımız 98 Yaşında
İstiklal Marşımız 98 Yaşında
Atatürk Ortaokulu koordinatörlüğünde hazırlanan 12 Mart İstiklal Marşımızın Kabulü ve Milletin Sesi Mehmet Akif Ersoy´u anma programı Kubilay Kültür Merkezi´nde gerçekleştirildi.
Pamuk Sezonuna Hazırlık
Pamuk Sezonuna Hazırlık
Pamuk üreticileri, çırçır işletmecileri, Ziraat Odası yönetimi ile çalışanları, Ziraat Odası Başkanı ve Ticaret Odası Başkanı´nın katılımıyla Ticaret Odası Mustafa Kemal Atatürk Konferans Salonu´nda pamuk sezonu öncesinde bir toplantı gerçekleştirildi.
Kadın Dayanışması
Kadın Dayanışması
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü´nde Matador Ekmek Fırını işletmecisi Ayla Muratoğlu, kadın personelini evinde ağırladı.
25 Mart 2019 Pazartesi
Resmi İlanlar

/resimler/2015-3/30/1543534550291.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
E-Gazete
Nimete kavuşanların inkarından sakının.

Hz. Muhammed
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ