Bugün, 15 Ağustos 2020 Cumartesi


Asarlık Gençlerbirliği U16 İZMİR FİNALLERİNDE

U16 1.Grup´ta mücadele eden Asarlık Gençlerbirliği spor, bir önceki hafta Dikili Belediyespor´a karşı 4-1 galip gelirken, son hafta ise Aliağa Aslangücü takımını da hükmen yenip puanını 20´ye yükseltti.

U16 1.Grup´ta mücadele eden Asarlık Gençlerbirliği spor, bir önceki hafta Dikili Belediyespor´a karşı 4-1 galip gelirken, son hafta ise Aliağa Aslangücü takımını da hükmen yenip puanını 20´ye yükseltti. Bu sonuca göre grupta 2. olarak İzmir finallerine çıkmaya hak kazandı.

Deplasmanda Dikili Belediyespor´la karşılaşan Asarlık Gençlerbirliği takımının golleri Yahya Aydın(2), Serkan Al ve Ahmet Genç´ten geldi.

Hedef Türkiye Finali

Konu hakkında açıklamada bulunan Asarlık Gençlerbirliği Antrenörü Gaffar Çakmak, ?Zor şartlar altında ilerlemeye çalışıyoruz. Ekip olarak bunun üstesinden geldiğimizi düşünüyoruz. Yokluklarla gelen hedefler zaten daha tatlı oluyor. Bu yaş grubunda bu yıl A takıma 5-6 oyuncu kazandırdık. Kalecimiz 2002 doğumlu tüm kulüpler peşinde fiziki yönü üst düzey  takımın penaltıcısı ayrıca riskli maçlar fark etmiyor direk topun başına o gelir. Hedefimiz Türkiye finalleri? dedi.

Haber: Gökay ÖZALP